۳۰ دی ۱۳۹۸ | Jan 20, 2020
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

 • برترین های سال 1391
 • سایت شبکه جهانی جام جم   ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
 • برترین های سال 1391
  با مشارکت جمع کثیری از بینندگان شبکه جهانی جام جم ، مطابق سالهای گذشته برترین های این شبکه در حوزه برنامه ، مجریان برنامه های کودک و نوجوان و بزرگسال، برترین سریال و بازیگر و برترین گویندگان خبر انتخاب و معرفی شوند. در این فراخوان که در دهه فجر سال 91 اعلام شده بود مخاطبان از طریق سایت شبکه نسبت به معرفی برترین های هر حوزه اقدام نمودند. گفتنی است مراسم معرفی و تقدیر از این منتخبین در ویژه برنامه لحظات تحویل سال 92 انجام و به هر یک از برگزیدگان حاضر ، هدایایی به رسم یادبود از سوی شبکه جهانی جام جم تقدیم شد.
 • برترین های سال 1391

  با مشارکت جمع کثیری از بینندگان شبکه جهانی جام جم ، مطابق سالهای گذشته برترین های این شبکه در حوزه برنامه ، مجریان برنامه های کودک و نوجوان و بزرگسال، برترین سریال و بازیگر و برترین گویندگان خبر انتخاب و معرفی شوند.

  در این فراخوان که در دهه فجر سال 91 اعلام شده بود مخاطبان از طریق سایت شبکه نسبت به معرفی برترین های هر حوزه اقدام نمودند.

  بر اساس این گزارش برنامه زنده "اینجا ایران است (1)" به تهیه کنندگی عبدالرحیم غفوریان به عنوان برنامه برتر شناخته و معرفی شد همچنین "آقای حسین رفیعی" مجری برنامه اینجا ایران (1) است در بخش مجریان مرد و "خانم زهرا مهرافزا" مجری برنامه خانه مهر در بخش مجریان زن معرفی و تقدیر شدند.

  در بین سریال های پخش شده در سال 91 نیز "سریال چک برگشتی" به کارگردانی سیروس مقدم رتبه برتر را کسب نمود و همچنین آقای امیر جعفری بازیگر سریال چک برگشتی نیز از سوی بینندگان انتخاب و معرفی گردید.

  "برنامه خونه خاله" در بخش برنامه کودک و "برنامه عینک" در بخش برنامه های نوجوان و "خانم ملیکا زارعی" و "آقای کیوان ساکت اف" نیز به عنوان مجریان برتر برنامه های کودک و برنامه های نوجوان معرفی و تقدیر شدند.

  همچنین "خانم معصومه صادقی" و "آقای محمدرضا حیاتی" گویندگان بخشهای خبری شبکه جام جم نیز بنا به انتخاب مخاطبان به عنوان گویندگان برتر زن و مرد معرفی و تقدیر شدند.

  همین طور از سوی مخاطبان برترین برنامه تخصصی برنامه زیتون ، برترین بازیگر خانم : آزیتا حاجیان (به خاطر بازی در سریال تا ثریا) ، برترین دکور :دکور برنامه اینجا ایران است و برترین برنامه تامینی ترکیبی : برنامه نود انتخاب شدند.که دراین ویژه برنامه معرفی شدند

  گفتنی است مراسم معرفی و تقدیر از این منتخبین در ویژه برنامه لحظات تحویل سال 92 انجام و به هر یک از برگزیدگان حاضر ، هدایایی به رسم یادبود از سوی شبکه جهانی جام جم تقدیم شد.

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.