۴ بهمن ۱۳۹۷ | Jan 24, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
برترین های سال 1391
با مشارکت جمع کثیری از بینندگان شبکه جهانی جام جم ، مطابق سالهای گذشته برترین های این شبکه در حوزه برنامه ، مجریان برنامه های کودک و نوجوان و بزرگسال، برترین سریال و بازیگر و برترین گویندگان خبر انتخاب و معرفی شوند. در این فراخوان که در دهه فجر سال 91 اعلام شده بود مخاطبان از طریق سایت شبکه نسبت به معرفی برترین های هر حوزه اقدام نمودند. گفتنی است مراسم معرفی و تقدیر از این منتخبین در ویژه برنامه لحظات تحویل سال 92 انجام و به هر یک از برگزیدگان حاضر ، هدایایی به رسم یادبود از سوی شبکه جهانی جام جم تقدیم شد.
برترین های سال 1390
برترین برنامه زنده تخصصی برترین برنامه زنده عمومی برترین برنامه تولیدی برترین برنامه نوروزی برترین دکور برنامه برترین برنامه خردسال برترین مجری برنامه های خردسال برترین بازیگر برنامه های خردسال، کودک ونوجوان برترین سریال شبانه برترین بازیگر زن سریال های شبانه برترین بازیگر مرد سریال های شبانه برترین برنامه تأمینی برترین مجری برنامه های تأمینی برترین برنامه تأمینی- ترکیبی برترین مجری مرد برترین مجری زن برترین مجری برنامه های نوروزی برترین مجری برنامه های تخصصی برترین برنامه حول محور دین برترین برنامه حول محور اخلاق برترین برنامه حول محور آگاهی بخشی برترین برنامه حول محور امید بخشی برترین گوینده مرد خبر برترین گوینده زن خبر برترین گزارش گر برنامه های خبری برترین سریال هفتگی برترین بازیگر زن برترین بازیگر مرد برترین سریال طنز برترین بازیگر زن سریال های طنز برترین بازیگر مرد سریال های طنز
برترین های سال 1389
برترین های شبکه جهانی جام جم در سال 1389 به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم جشن فجر و برترین ها ی شبکه جهانی جام جم که همه ساله پس از انتخاب برترین ها توسط ایرانیان عزیز مقیم خارج از کشور و فارسی زبانان سراسر دنیا در دهه فرخنده فجر برگزار می شود امسال نیز طی سه شب از شانزدهم تا هجدهم بهمن ماه سال جاری با همت و همکاری استانداری فارس در شهر شیراز برگزار شد که منتخبین جایزه خود را از دست مجید رجبی معمار مدیر شبکه جهانی جام جم ودیگرمدیران شبکه جهانی جام جم در مجموعه تالار حافظ شهر شیراز دریافت کردند . بر اساس این گزارش یادمان جام جم و لوح تقدیر به هنرمندان برتر اهدا شد که اسامی آن ها به ترتیب زیر اعلام می شود:
برترین های سال 1388
به منظور حفظ و گسترش ارتباط و مشارکت مخاطبان خارج از کشور در بهبود سطح کیفی برنامه ها از یک طرف و ارج نهادن به تلاش هنرمندان و دست اندرکاران برنامه ها از طرف دیگر، آئین انتخاب برترین ها در شبکه جهانی جام جم در جزیره زیبای کیش برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم ؛ برای برگزاری این آئین، با چند نوبت فراخوان و اعلام نشانی پایگاه اینترنتی شبکه www.jjtvn.ir از مخاطبان برای انتخاب برترین برنامه های زنده، تولیدی، سریال ها، مجریان و بازیگران نظرخواهی شد. در این نظرسنجی 10603 نفر از مخاطبان شبکه جهانی جام جم در آن سوی مرزها شرکت جسته و برترین ها را انتخاب کردند. این گزارش می افزاید: از آئین فجر و برترین ها که از تاریخ چهارم تا ششم بهمن ماه در تالار شهر کیش برگزار شد، 10 برنامه 73 دقیقه ای با عنوان فجر و برترین ها تهیه شده که در ایام خجسته دهه ی فجر به غیر از روزهای 15 و 16 بهمن ماه از هر سه کانال شبکه جهانی جام جم پخش خواهد شد. این برنامه در گروه اجتماعی و اقتصادی شبکه جهانی جام جم به تهیه کنندگی رضا یوسفی محله، کارگردانی فرید نیکخواه آزاد و اجرای مسعود روشن پژوه، کاظم احمدزاده، حسین رفیعی و محمود شهریاری تولید و در روزهای خجسته سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی لحظات به یادماندنی و مفرحی را برای ایرانیان مقیم خارج از کشور پدید می آورد و خاطرات روزهای آغازین انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را برای بینندگان مجسم خواهد کرد.
برترین های سال 1387
سعید فانیان مدیرشبکه جهانی جام جم در جشن فجر و برترین ها از هنرمندان برگزیده توسط مخاطبان تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم همه ساله مخاطبان این شبکه دراقصی نقاط جهان پس از یک دوره یکساله ، هنرمندان ، مجریان سریالها ، بازیگران و برنامه سازان برتر شبکه را از طریق نظرسنجی در پایگاه اینترنتی شبکه جهانی جام جم به نشانی www.jjtvn.ir انتخاب می کنند و شبکه جهانی جام جم با برپایی یک آئین ویژه ، انتخاب مخاطبان را ارج نهاده و از برترین ها قدردانی به عمل می آورد. . سعید فانیان در این آیین ضمن خوشامدگویی به حضار و تبریک دهه فرخنده فجر و سی امین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خاطر نشان ساخت به منظور حفظ و گسترش ارتباطات و مشارکت مخاطبان خارج از کشور ، همه ساله به بهانه انتخاب برترین های شبکه جهانی جام جم آیین با شکوهی برگزار و با ایجاد رقابت در بین همکاران هنرمند خود سعی در بهبود کیفی برنامه ها داریم و به نیابت از ایرانیان خارج از کشور هنرمندان مورد علاقه و برگزیده آنان را تقدیر می کنیم . بنا به همین گزارش امسال نیز در آستانه دهه مبارک فجر که مصادف با سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است این آئین با نام "فجر و برترین ها" در مجموعه فرهنگی ورزشی اریکه ایرانیان برگزار شد و برگزیدگان مخاطبان شبکه ، در این آئین لوح قدردانی و سپاس به همراه جوایز خود را از دست مدیران شبکه جهانی جام جم دریافت کردند . به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم ، این آیین در سه شب با هنر آفرینی هنرمندان کشور برگزار شد و گروه های مختلف هنری و خوانندگان به ایفای هنر پرداختند.
برترینهای سال 1386
فانیان مدیر شبکه جهانی جام جم درجشن " فجر و برترین ها " از هنرمندان برگزیده شده توسط مخاطبان این شبکه تقدیر کرد . به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم ، همه ساله مخاطبان این شبکه دراقصی نقاط جهان پس از یک دوره یکساله ، هنرمندان ، مجریان و برنامه سازان برتر شبکه را از طریق ارتباط الکترونیکی درپایگاه اینترنتی شبکه جهانی جام جم به نشانی www. jjtvn.ir انتخاب می کنند و شبکه جهانی جام جم با برپایی یک جشن ویژه این انتخاب مخاطبان را ارج نهاده و از برترین ها تقدیر به عمل می آورد . امسال نیز درآستانه دهه فرخنده فجر این جشن با نام "فجر و برترین ها " درجزیره کیش برگزار و برگزیدگان مخاطبان شبکه دراین جشن لوح تقدیر و سپاس به همراه جوایز خود را از دست مدیران شبکه جهانی جام جم دریافت کردند. به گزارش این روابط عمومی ، این جشن درسه شب با هنر آفرینی هنرمندان کشور برگزارو از آن 12 برنامه 57 دقیقه ای تولید و از کانالهای سه گانه شبکه جهانی جام جم در ایام الله دهه فجر پخش می شود.
برترینهای سال 1385
شبکه جهانی جام جم به منظور حفظ و گسترش مشارکت مخاطبان در بهبود و ارتقای سطح کیفی برنامه ها و همچنین برای تقدیر از تلاشهای هنری هنرمندان خود هر ساله همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و سالروز راه اندازی شبکه اقدام به برگزاری جشنواره انتخاب برترینهای شبکه از نگاه مخاطبان می نماید و امسال نیز با انجام نظرسنجی در پایگاه اینترنتی شبکه، تعداد 5537 نفر از ایرانیان مقیم خارج از کشور هنرمندان مورد علاقه خود را انتخاب کردند.
برترینهای سال 1384
برترین های شبکه در سال 84: برنامه های زنده : با تقدیر از برنامه چشم انداز ، برنامه خانه ما برنامه های زنده تخصصی : ضمن تشکر از برنامه مجله علمی ، بهترین کارشناس برنامه های تخصصی آقای دکتر میرباقری به خاطر برنامه روشنا برنامه تولیدی : ضمن تشکر از برنامه با ایرانیان ، بهترین برنامه تولیدی برنامه جا م جم با آقای فرزاد حسنی تقدیر ویژه از برنامه طبیعت ورزش تقدیر ویژه از آقای عطاالله بهمنش تقدیر از آقای پولکی به خاطر آماده سازی برنامه های تامینی مجری زن برتر: ضمن تشکر از خانم زهرا بهروان ، سونیا پوریامین مجری مرد برتر: با تقدیر رسول نجفیان ، شهریاری 1- از کانال اروپا : سریال کمکم کن ، به کارگردانی قاسم جعفری 2- از کانال امریکا : سریال من یک مستاجرم ، به کارگردانی پریسا بخت آور 3- از کانال آسیا سریال خانه ای در تاریکی ، به کارگردانی سعید سلطانی 1- در سریال خانواده : ضمن تشکر از خانم ثریا قاسمی ، زیبا بروفه بهترین بازیگر زن در سریال طلسم شدگان 2- در سریال خانواده : ضمن تشکر از آقای حمید گودرزی ، شهاب حسینی بهترین بازیگر مرد در سریال پلیس جوان 1- ضمن تشکر از سریال خانه بدوش به کارگردانی رضا عطاران ، سریال شب های برره ، به کارگردانی مهران مدیری 1- سریال طنز : شقایق دهقانی بهترین بازیگر زن در سریال شب های برره 2 – سریال طنز : مریم امیر جلالی بهترین بازیگر زن در سریال خانه بدوش 3- سریال طنز : مهران مدیری بهترین بازیگر مرد در سریال شب های برره کودک و نوجوان : 1- بهترین برنامه کودک : جمعه به جمعه 2- بهترین مجری : داریوش فرضیائی 3- بهترین شخصیت عروسکی :داداشی خبر : بهترین مجری خبر : آقای محمدرضا حیاتی نژاد
تعداد نمایش:۱ ۲
۱۰ مورد، صفحه ۱ از ۲