۲۹ خرداد ۱۳۹۷ | Jun 19, 2018
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

از لاک جیغ تا خدا

از لاک جیغ تا خدا
برنامه‌ای مستند با محوریت سبک زندگی و از تولیدات گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی هاشم تفکری بافقی می باشد. مهمانان یا همان سوژه‌های این برنامه، آدم‌های جسوری هستند که در میانه روزمرگی‌ها و عادت‌ها، به مدد نیرویی درونی و حسی، مسیر متفاوتی در پیش می‌گیرند و ...

روایت های امیدبخش در برنامه «از لاک جیغ تا خدا»: 

آدم‌های کمی این جسارت را پیدا می‌کنند که جایی در مسیر زندگی بایستند، به پشت سر نگاه کنند و تصمیم بگیرند راهشان را عوض کنند. این تغییر مسیر که از آن به تحول یاد می‌کنیم چه منجر به انتخاب راه درست شود، چه سر از بیراهه درآورد در هر دو صورت نیازمند جسارت و قدرت انتخاب‌گری است که انجام آن فقط و فقط از بشر بر می‌آید و نه هیچ موجود دیگری.

 مهمانان یا همان سوژه‌های مجموعه برنامه "از لاک جیغ تا خدا"، آدم‌های جسوری هستند که در میانه روزمرگی‌ها و عادت‌ها، به مدد نیرویی درونی و حسی، مسیر متفاوتی در پیش می‌گیرند و فارغ از قضاوت‌ها و تبعات این تغییر، بر سر اعتقادها و خواسته‌های قلبی خویش می‌مانند. این آدم‌ها به واسطه تجربیاتی که به تحول منجر شده و آنچه بعد از تغییر تجربه کرده‌اند، بی‌شباهت به سوژه‌ها و مهمانان برنامه ماه عسل نیستند. آنان به واسطه انتخاب‌گری، پویایی را تجربه کرده اند و آمده­‌اند تا از تغییر مسیر زندگی شخصی خود سخن بگویند.

 

شما مخاطب گرامی می توانید با مراجعه به جدول پخش برنامه ها در نشانی زیر از زمان پخش این برنامه در شبکه جهانی جام جم مطلع شوید.

http://old.jjtvn.ir/conductor_view.aspx

۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴
تعداد کلیک: ۵,۲۹۰

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000