۱ بهمن ۱۳۹۷ | Jan 21, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

باهمستان

باهمستان
یک دورهمی دوستانه که ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تلاش دارد تا جدیدترین اطلاعات در حوزه های فرهنگ، جامعه، سینما و ... را در اختیار بینندگان قرار دهد

برنامه با همستان در ایام هفته همه روزه ساعت 22:00 به وقت تهران به طور زنده و بازپخش آن در ساعت 6:00 صبح و 14:00به وقت تهران از شبکه جهانی جام پخش می گردد. این برنامه سعی دارد در روزهای مختلف با بهره گیری از تهیه کنندگان و کارشناسان مختلف، موضوعات متعددی را تقدیم بینندگان خود نماید.

​​

دوشنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی گروه اجتماعی شبکه و با اجرای دکتر مازیار قاسمی و هومن ستوده به گفتگوی حضوری با مسئولان و کارشناسان حوزه های ذیربط ایرانیان خارج از کشور می پردازد.

سه شنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی گروه اجتماعی شبکه و با اجرای هومن ستوده به معرفی و گفتگو با ایرانیان موفق مقیم خارج از کشور می پردازد.

چهارشنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی الهه بهبودی و اجرای هومن ستوده به گفتگوی حضوری با هنرمندان عرصه سینمای ایران می پردازد که اجرای کارشناسی این بخش را محمدرضامقدسیان برعهده دارد.

 پنجشنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی الهه بهبودی و اجرای هومن ستوده به گفتگوی حضوری با بانوان موفق حوزه های مختلف می پردازد. ارتباط اسکایپ با خانم عرفان نظرآهاری و معرفی یک کتاب از بخشهای دیگر این برنامه می باشد.

 جمعه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی آقای عبدالرحمانی و اجرای عبدالرضا امیراحمدی با دعوت از کارشناسان حوزه موسیقی فضایی شاد را همراه با اجرای زنده موسیقی در استودیو فراهم می کند. بخش نت آهنگ این برنامه نیز تازه های موسیقی هفته را معرفی می کند

 شنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی آقای عبدالرحمانی و اجرای عبدالرضا امیراحمدی و گیتی خامنه با بخشهای متنوعی همچون: ارتباط زنده با مراکز استانها و معرفی آن استان، شاهنامه خوانی. نمایش رادیویی و اجرای نمایش زنده، شربت خانه که حضور یک بازیگر کمدی تلاش دارد جنگ شبانه ای شاد و مفرحی را به مدت 85 دقیقه تقدیم بیننندگان خود در سراسر دنیا نماید.

 یک شنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی بهزاد رهبر حقیقت و با اجرای ایشان و هومن ستوده با عنوان خیابان جام جم به صورت تخصصی به موضوع موسیقی می پردازد. "خیابان جام جم" خانه ای است برای: اساتید هنر و موسیقی، دانش آموختگان، دانشجویان، هنرآموزان، استعدادهای گمنام، خوانندگان،آهنگسازان،شعرا،ترانه سرایان،نوازندگان،تنظیم کنندگان، مولفان، سازندگان ادوات موسیقی، آموزشگاه های موسیقی، شرکت های تولید آثار موسیقی و همه کسانی که دستی یا عشقی به موسیقی، این هنر بی رقیب و پر مخاطب دارند.

 

 ********************

صفحه اختصاصی برنامه

شما می توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی این برنامه بر روی سایت جام جم در نشانی زیر به بخشهای متنوع آن دسترسی پیدا کنید.

http://www.jjtvn.ir/fa/program/bahamestan

 ********************

 

 

 

۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۴:۰۹
تعداد کلیک: ۱۱,۳۰۰

نظرات بینندگان

  • کارشناس سایت شبکه جام جم
  • ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰
  • 0
    0

جناب آقای فقیه زاده با سلام وآرزوی توفیق روز افزون ، از لطف و توجه جنابعالی سپاسگزاری می شود. منتظر تماسهای بعدی شما هستیم.

  • Hamid faghihzadeh
  • ۸ دی ۱۳۹۴ ۲۰:۵۹
  • 0
    0

Brnamei alii va amozandei hast va malome talash ha ye ziadi brace in bra namei be injazabi be kar borde shode


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000