۲ فروردین ۱۳۹۸ | Mar 22, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

باهمستان

باهمستان
یک دورهمی دوستانه که ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تلاش دارد تا جدیدترین اطلاعات در حوزه های فرهنگ، جامعه، سینما و ... را در اختیار بینندگان قرار دهد

برنامه با همستان در ایام هفته همه روزه ساعت 22:00 به وقت تهران به طور زنده و بازپخش آن در ساعت 6:00 صبح و 14:00به وقت تهران از شبکه جهانی جام پخش می گردد. این برنامه سعی دارد در روزهای مختلف با بهره گیری از تهیه کنندگان و کارشناسان مختلف، موضوعات متعددی را تقدیم بینندگان خود نماید.

​​

شنبه ها برنامه باهمستان یک جنگ شاد شبانه را با اجرای آقای علی سلیمانی ، سرکار خانم گیتی خامنه و هنر نمایی استاد جواد انصافی و نقالی سرکار خانم بهاره جهاندوست را تقدیم بینندگان خود می کند .

یک شنبه ها موضوع برنامه موسیقی است و هنرمندان و دست انرکاران  حوزه موسیقی محلی ، سنتی و پاپ میهمان برنامه هستند ، اجرای برنامه را آقایان محمود رضا قدیریان و سهیل محزون بر عهده دارند .

دوشنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی گروه اجتماعی شبکه و با اجرای دکتر مازیار قاسمی اختصاص به مسائل حقوقی ایرانیان خارج از کشور دارد .

سه شنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی گروه اجتماعی شبکه و با اجرای محمد رضا مقدسیان و علی صابری به موضوع سینما ، تئاتر و تلویزیون و گفتگو با اهالی هنر می پردازد.

چهارشنبه ها برنامه باهمستان به موضوع بانوان می پردازد و خانمها زینب پور ابراهیم ، عاطفه الوندی و فائزه یادگاری فرد مجریان برنام هستند که با میهمانان برنامه در بخش های مختلف به گفتگو می نشینند .

 پنجشنبه ها ، با همستان ورزشی را آقایان سید محمد رضا یکتا مرام و فاطمه پور رضا پور اجرا می کنند و تهیه کنندگی این برنامه را هم آقای حسین پور صلعی بر عهده دارد .

 جمعه ها برنامه باهمستان به معرفی ایرانیان موفق خارج از شکور اختصاص دارد و اجرای برنامه را سرکار خانم گیتی خامنه عهده دار می باشد .

 

 ********************

صفحه اختصاصی برنامه

شما می توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی این برنامه بر روی سایت جام جم در نشانی زیر به بخشهای متنوع آن دسترسی پیدا کنید.

http://www.jjtvn.ir/fa/program/bahamestan

 ********************

 

 

 

۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۴:۰۹
تعداد کلیک: ۱۱,۶۲۶

نظرات بینندگان

  • کارشناس سایت شبکه جام جم
  • ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰
  • 0
    0

جناب آقای فقیه زاده با سلام وآرزوی توفیق روز افزون ، از لطف و توجه جنابعالی سپاسگزاری می شود. منتظر تماسهای بعدی شما هستیم.

  • Hamid faghihzadeh
  • ۸ دی ۱۳۹۴ ۲۰:۵۹
  • 0
    0

Brnamei alii va amozandei hast va malome talash ha ye ziadi brace in bra namei be injazabi be kar borde shode


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000