۲۸ آبان ۱۳۹۶ | Nov 19, 2017
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

باهمستان

باهمستان
یک دورهمی دوستانه که ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تلاش دارد تا جدیدترین اطلاعات در حوزه های فرهنگ، جامعه، سینما و ... را در اختیار بینندگان قرار دهد

برنامه با همستان در ایام هفته همه روزه به جز روزهای یکشنبه و دوشنبه ها ساعت 22:35 به وقت تهران به طور زنده از شبکه جهانی جام پخش می شود. این برنامه سعی دارد در روزهای مختلف با بهره گیری از تهیه کنندگان و کارشناسان مختلف، موضوعات متعددی را با تقدیم بینندگان خود نماید.

​​

سه شنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی گروه اجتماعی شبکه و با اجرای هومن ستوده به معرفی و گفتگو با ایرانیان موفق مقیم خارج از کشور می پردازد.

 چهارشنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی الهه بهبودی و اجرای هومن ستوده به گفتگوی حضوری با هنرمندان عرصه سینمای ایران می پردازد که اجرای کارشناسی این بخش را محمدرضامقدسیان برعهده دارد.

 پنجشنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی الهه بهبودی و اجرای هومن ستوده به گفتگوی حضوری با بانوان موفق حوزه های مختلف می پردازد که اجرای کارشناسی این بخش را تینا میرکریمی برعهده دارد. ارتباط اسکایپ با خانم عرفان نظرآهاری و معرفی یک کتاب از بخشهای دیگر این برنامه می باشد.

 جمعه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی حسن صدخسروی و اجرای عبدالرضا امیراحمدی با دعوت از کارشناسان حوزه موسیقی فضایی شاد را همراه با اجرای زنده موسیقی در استودیو فراهم می کند. بخش نت آهنگ این برنامه نیز تازه های موسیقی هفته را معرفی می کند

 شنبه ها برنامه باهمستان به تهیه کنندگی حسن صدخسروی و اجرای عبدالرضا امیراحمدی و گیتی خامنه با بخشهای متنوعی همچون: ارتباط زنده با مراکز استانها و معرفی آن استان، شاهنامه خوانی. نمایش رادیویی و اجرای نمایش زنده، شربت خانه که حضور یک بازیگر کمدی تلاش دارد جنگ شبانه ای شاد و مفرحی را به مدت 85 دقیقه تقدیم بیننندگان خود در سراسر دنیا نماید.

 

 ********************

صفحه اختصاصی برنامه

شما می توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی این برنامه بر روی سایت جام جم در نشانی زیر به بخشهای متنوع آن دسترسی پیدا کنید.

http://www.jjtvn.ir/fa/program/bahamestan

 ********************

 

 

 

۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۴:۰۹
تعداد کلیک: ۸,۲۳۷

نظرات بینندگان

  • کارشناس سایت شبکه جام جم
  • ۱۷ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰
  • 0
    0

جناب آقای فقیه زاده با سلام وآرزوی توفیق روز افزون ، از لطف و توجه جنابعالی سپاسگزاری می شود. منتظر تماسهای بعدی شما هستیم.

  • Hamid faghihzadeh
  • ۸ دی ۱۳۹۴ ۲۰:۵۹
  • 0
    0

Brnamei alii va amozandei hast va malome talash ha ye ziadi brace in bra namei be injazabi be kar borde shode


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000