۳۰ تیر ۱۳۹۸ | Jul 21, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برنامه مستند مثبت زندگی

برنامه مستند مثبت زندگی
برنامه مستندی به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی که با رویکردی جدید به زندگی پزشکان موفق ایرانی می‌پردازد. این مستند به سراغ زندگی پزشکان مطرح ایرانی رفته و با پرداختی هنرمندانه زندگی شخصی، خانوادگی و علمی آن‌ها لحظات جالبی را برای مخاطبان به نمایش می‌گذارد.  

این مستند نحوه درمان بیماران پزشکانی است که در برنامه حضور یافتند. در واقع گروه برنامه‌سازی به مدت چند روز در خانه بیمارستان مطب و دانشگاهی که پزشکان در آن تدریس می‌کنند و مکان‌هایی که اوقات فراغت خود را در آن می‌گذرانند، همراه آنان بوده‌اند. به طور کل در این برنامه پشت صحنه‌ای از زندگی حرفه‌ای و شخصی این پزشکان به تصویر کشیده شده است.

تهیه کنندگی و کارگردانی این مستند را سهیل سلیمانی بر عهده داشته و روایتگر آن افشین صادقی‌زاده است.

سه هدف عمده که  این برنامه دنبال می کند عبارتند از:

1. نمایش توانایی علمی و پزشکی مفاخر این رشته به هموطنان مقیم خارج از کشور

2. معرفی چهره‌های برتر پزشکی و قدردانی از آنها

3. پاسخگویی به سوالات پزشکی مردم در رابطه با تخصص هر یک از این پزشکان، به طوری که در مورد شایع‌ترین بیماری‌ها پاسخ‌های لازم داده شود و در کنار این افراد شناخته شده راهکارهای درمان هم پیگیری شود.

«مثبت زندگی» جدای از بحث درمانگری به زندگی عادی پزشکان حاذق کشور و مسیری که برای رسیدن به  جایگاه کنونی‌شان طی کرده‌اند، می‌پردازد. همچنین این برنامه با بهره گیری از ظرفیتهای مختلف شبکه های اجتماعی و سایت اینترنتی شبکه این امکان را برای مخاطبان خود فراهم نموده که افراد بتوانند سوالات پزشکی مرتبط خود را با پزشک مورد نظر مطرح کرده و پزشک نیز پاسخگوی سوالات آنها باشد.

این برنامه از روز دوشنبه ششم اردیبهشت ساعت 22:45 به وقت تهران از شبکه جهانی جام‌جم پخش می‌شود و تکرار آن روز سه شنبه ساعت 6:45 و 14:45 به وقت تهران پخش می گردد.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۸:۵۳
تعداد کلیک: ۱,۹۰۰

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000