۱ بهمن ۱۳۹۷ | Jan 21, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معرفی میهمان میشه بهتر شد

معرفی میهمان میشه بهتر شد
اعضا هیئت موسس بنیاد دانش که با هدف تامین امکانات آموزشی برای دانش آموزان نیازمند تاسیس شده امشب میهمانان ویژه برنامه می باشند .

 

 

 

 

 

موسسه همیاران توسعه دانش بانام اختصاری (بنیاد دانش) به‌عنوان یک تشکل خیریۀ مردم‌نهاد، در بهار 1391، به همت جمعی از نیکوکاران و باهدف تأمین بخشی از امکانات آموزشی و معیشتی موردنیاز دانش‌آموزان مستعد و نیازمند فعالیت خود را آغاز کرد. در سال 1393 این موسسه توانست در معاونت امور سازمان‌های مردم‌نهاد وزارت کشور به شماره 29250 به ثبت رسیده و تا به امروز به فعالیت خود ادامه دهد ،بنیاد دانش با اعتقاد به لزوم فراگیری دانش و استفاده از فرصت‌های برابر تحصیلی برای همه دانش‌آموزان ایرانی پای در این عرصه نهاد و مهم‌ترین رسالت بنیاد دانش ، اکرام و کمک به رشد تحصیلی کودکانی است که محروم از نعمت پدر بوده و مشکلات معیشتی ، تهدیدی برای ادامه تحصیل آن‌ها شده است . در این راه بنیاد دانش تنها به مسئله تحصیل آن‌ها نپرداخته و خدمات خویش را در قالب یک مجموعه کامل متشکل از خدمات آموزشی، مددکاری، پرورشی و پزشکی به بورسیه شدگان ارائه می‌دهد.

بر همین اساس از برنامه میشه بهتر شد از آقایان دکتر امیر گروسی ، دکتر بی بی صدیقه عظیمی، ابراهیم رضایی ، نازنین سادات سید رضی و علی تقی زاده هرات که از اعضا هیئت موسس بنیاد دانش می باشند دعوت نموده تا به معرفی هر چه بیشتر و بهتر این بنیاد و فعالیت های صورت گرفته در آن بپردازند .

و همچنین آقای دکتر محمد عینی زاده موحد نیز به عنوان کارشناس دینی در برنامه حضور دارند و آقای محمد رضا درودیان که از خوانندگان عزیز می باشند قطعاتی را در برنامه اجرا خواهند کرد .

 

 محمد رضا درودیان خواننده

محمد رضا درودیان - خواننده

میشه بهتر شد به مناسبت ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 22:30 به وقت تهران از جام جم پخش می شود .

۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۱۸
تعداد کلیک: ۶۳۳

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000