۲۸ آبان ۱۳۹۶ | Nov 19, 2017
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آیا ایرانیان مقیم خارج از کشور می‌توانند خودورهای لوکس به ایران وارد کنند؟

آیا ایرانیان مقیم خارج از کشور می‌توانند خودورهای لوکس به ایران وارد کنند؟
بر اساس ماده 78 قانون امور گمرکی امکان ورود موقت خودروهای بالای 2500 سی سی صرفا برای مسافران غیر مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج از کشور برأی استفاده شخصی افراد مذکور وجود دارد .

ایرانیان مقیم خارج می‌توانند خودورهای لوکس وارد کنند؟

 بر اساس ماده 78 قانون امور گمرکی امکان ورود موقت خودروهای بالای 2500 سی سی صرفا برای مسافران غیر مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج از کشور برأی استفاده شخصی افراد مذکور وجود دارد .

بر اساس ماده 78 قانون امور گمرکی مسافران غیر مقیم ایران می توانند وسیله نقلیه شخصی خود را با رعایت مقررات مربوطه طبق رویه ورود موقت به قلمرو گمرکی کشور وارد نمایند. ایرانیان مقیم خارج در صورتی می توانند از  مقررات این ماده اسفاده نمایند که قبل از ورود به ایران حداقل سه ماه در خارج از کشور اقامت داشته باشند.

 در مورد ماده 78 قانون امور گمرکی نیز با توجه به الکترونیکی شدن تمامی رویه ها و نظارت و بررسی ویژه اسناد و مدارک مسافران خارجی غیر مقیم ایران و ایرانیان مقیم خارج از کشور از هر گونه سوء استفاده‌ پیشگیری به عمل آمده و صرفا این مسافران برای مدت معینی به صورت موقت می‌توانند این خودروها را وارد و پس از اتمام مدت زمان ورود موقت از کشور خارج کنند.

۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۲۲:۴۶
تعداد کلیک: ۴۰

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000