۲۹ مهر ۱۳۹۷ | Oct 21, 2018
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

هشدار مخابرات منطقه تهران نسبت به پیامک های ارسالی و تماس توسط افراد سودجو

هشدار مخابرات منطقه تهران نسبت به پیامک های ارسالی و تماس توسط افراد سودجو
شرکت مخابرات ایران، تماس با مشترکان تلفن ثابت و اعلام برندگان از طریق رسانه های جمعی دیگر از جمله شبکه های ماهواره ای را مصداق کلاهبرداری دانست.

ایرنا – به تازگی با شماره های ثابت عده ای افراد سودجو با سوءاستفاده از نام و اعتبار شرکت مخابرات ایران به بهانه خوش حسابی و پرداخت به موقع قبوض تلفن و اعلام اسامی برندگان از برخی رسانه های جمعی، اقدام به کلاهبرداری و سوءاستفاده مالی از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی با مشترکان تلفن ثابت و همراه کرده اند.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران گفت:هیچ گونه تماسی از سوی شرکت مخابرات ایران برای پرداخت جوایز یا اعلام برندگان از طریق رسانه های جمعی دیگر از جمله شبکه های ماهواره ای با مشترکان این شرکت صورت نگرفته است.

محمدرضا بیدخام افزود: اطلاع رسانی درباره طرح ها یا جوایز مخابرات تنها از طریق درگاه های رسمی ارتباطی شرکت انجام می شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان گزارش های مشابه و تکرار موارد یاد شده در چند استان در ماه های گذشته تاکید کرد: هر گونه اعلام تماسی با سوءاستفاده از نام و برند مخابرات، کلاهبرداری بوده و مراتب از طریق دفتر حقوقی مخابرات، پلیس فتا و نهادهای ذیربط پیگیری خواهد شد.

البته پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران (پلیس فتا) بارها در این زمینه به مردم هشدار داده و از آنان خواسته است پاسخ چنین تماس هایی را ندهند.

براساس همین گزارش مخابرات منطقه تهران از مشتریان محترم درخواست می کند به منظور اطمینان از هر گونه اطلاع رسانی در خصوص موارد فوق به پرتال مخابرات منطقه تهران به آدرس www.tct.ir  مراجعه و یا با شماره ۲۰۲۱ واحد ارتباط مردمی تماس حاصل نمایند.

 

۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۲۳:۲۵
تعداد کلیک: ۱,۱۵۴

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000