۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | Apr 21, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معرفی و زمان پخش فیلم های سینمایی هفته

معرفی و زمان پخش فیلم های سینمایی هفته
فیلم های سینمایی دوستان خوب ، بوسیدن روی ماه ، زخم شانه حوا ، نقطعه ضعف از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

 

 

 

  


فیلم های سینمایی دوستان خوب به کارگردانی فریدون حسن پور ، سینمایی بوسیدن روی ماه به کارگردانی همایون اسعدیان ، سینمایی زخم شانه هوا به کارگردانی حسین قناعت و نقطعه ضعف به کارگردانی محمد رضا اعلامی در هفته جاری از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

دوستان خوب داستان رقابت دو نوجوان برای رفتن به مدرسۀ شبانه‌روزی است که خوابگاهِ آن فقط یک ظرفیت خالی دارد؛ اما کسی که استحقاق بیشتری برای تحصیل در مدرسۀ شبانه‌روزی را دارد، بخاطر تقلبِ دوستش پذیرفته نمی‌شود و مجبور می‌شود هر روز مسافت زیادی را برای تحصیل طی کند.
این اثر توسط فریدون حسن پور کارگردانی شده و علی لدنی نیز تهیه کننده آن می باشند و همچنین محمدرضا خوش رفتار، دانیال خوش سیما، امیر نوری، صادق صفایی، حسین عابدینی، مهدی بوستان پرور و دیگر هنرمندان در آن بازی کرده اند .

بوسیدن روی ماه روایت دو مادر شهید است که در همسایگی هم زندگی می‌کنند و بیش از بیست سال است که در انتظار فرزندانشان هستند.در این فیلم شیرین یزدان بخش ، مسعود رایگان ، صابر ابر و شبنم مقدمی نقش آفرینی کرده اند .

زخم شانه حوا داستان مادرانی است که رنج هشت سال جنگ تحمیلی را بدوش کشیده اند و آهو خردمند ، حسین عابدینی و زهیر یاری از جمله نقش آفرینان آن می باشند .

نقطه ضعف نیز توسط محمد اعلامی نوشته و کارگردانی شده و جواد گلپایگانی ، حسین پرورش و جمشید هاشم پور در آن هنرنمایی کرده اند .

 دوستان خوب 15 آبان ، بوسیدن روی ماه 16 آبان ، زخم شانه حوا 17 آبان و نقطعه ضعف جمعه 18 آبان ، ساعت 22:00 به وقت تهران از جام جم پخش شده و هریک روز بعد از پخش اول در ساعت های 06:00 و 14:00 باز پخش می شوند .


۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۶:۰۱
تعداد کلیک: ۱۶۱

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000