۲۸ خرداد ۱۳۹۸ | Jun 18, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

زمان پخش برنامه‌های گروه اجتماعی و کودک شبکه جهانی جام‌جم در بهار 98

زمان پخش برنامه‌های گروه اجتماعی و کودک شبکه جهانی جام‌جم در بهار 98
با آغاز سال جدید، زمان پخش برنامه‌های گروه اجتماعی و کودک از شبکه جام‌جم اعلام شد .

 

 

  

 


 

به گزارش روابط عمومی شبکه جام‌جم به نقل از گروه اجتماعی، «خانه مهر» که قدیمی‌ترین برنامه شبکه است، از تاریخ 19 فروردین پخش خواهد شد. این برنامه طبق روال گذشته از روز دوشنبه تا پنج‌شنبه ساعت 20 به وقت تهران، در قالب آیتم‌های متنوعی به روی آنتن خواهد رفت و تلاش خواهد کرد که با افزایش دانش و مهارت‌های زندگی، پاسخگوی نیازهای خانواده‌های ایرانی مقیم خارج باشد.

آغاز پخش برنامه «کودکانه» نیز در سال جدید از تاریخ 19 فروردین بوده و هرروز به غیر از روزهای جمعه، ساعت18:10 به وقت تهران به روی آنتن خواهد رفت. این برنامه به شیوه پیشین سعی خواهد کرد تا با دعوت از هنرمندان کودک، پخش انیمیشن و کلیپ‌های کودکانه، هم زبان شیرین فارسی را آموزش دهد و هم لحظات مفرحی را برای کودکان رقم بزند.

فصل جدید برنامه ترکیبی «مسابقه دوربین» از هفته دوم اردیبهشت‌ماه سال جاری، در روزهای یکشنبه ساعت 21 به وقت تهران پخش خواهد شد تا با حفظ فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی در بین ایرانیان خارج از کشور، تا حد امکان به ترویج‌ آن نیز بپردازد.

مستند «اینجا ایران» برنامه دیگری از گروه اجتماعی است که از هفته اول خرداد، روزهای دوشنبه حوالی ساعت 1 بامداد، زیبایی‌های طبیعی، فرهنگی و تاریخی مناطق ارزشمند ایران را بار دیگر به تصویر خواهد کشید.

دورهمی دوستانه در برنامه «باهمستان» نیز در سال جدید تداوم داشته و از تاریخ 19 فروردین، هر روز ساعت 22 به وقت تهران پخش خواهد شد تا ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی‌زبانان سراسر دنیا، جدیدترین اطلاعات در حوزه‌های فرهنگ، جامعه، سینما و... را در اختیار بینندگان قرار دهد.

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴
تعداد کلیک: ۱۲۵

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000