۳۰ تیر ۱۳۹۸ | Jul 21, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معرفی میهمانان با همستان

معرفی میهمانان با همستان
برنامه باهمستان روز جمعه 13 اردیبشهت ماه (سوم مه 2019) ساعت 22 به وقت تهران میزبان سید رامین علوی مدیر عامل شرکت اندیشه پردازان سرآمد ,آزیتا رفیعی نویسنده رمان ُمرکب بنفش ، افسانه درگاهی مدیر انتشارات رسپینا خواهد بود .

 

 

 

 

 

برنامه باهمستان روز جمعه 13 اردیبشهت ماه (سوم مه 2019) ساعت 22 به وقت تهران میزبان سید رامین علوی مدیر عامل شرکت اندیشه پردازان سرآمد ,آزیتا رفیعی نویسنده رمان ُمرکب بنفش ، افسانه درگاهی مدیر انتشارات رسپینا خواهد بود

جمعه برنامه باهمستان به تهیه کنندگی گروه اجتماعی شبکه جهانی جام جم و با اجرای گیتی خامنه به گفتگوی حضوری با سید رامین علوی مدیرعامل شرکت اندیشه پردازان سرآمد می پردازد.
سید رامین علوی یکی از فعالان حوزه IT و طراح سیستم های نگهداری و تعمییرات بومی سازی شده ایرانی است که در این حوزه توانسته با استفاده از دانش مهندسین ایرانی نیاز کشور را به خارج تا حدود زیادی بر طرف کند ، سیستمهای نگهداری و تعمییرات در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی ، تولید انواع محصولات باعث کم شدن هزینه های تولید و بالا رفتن بازده می شود .


سید رامین علوی مدیر عامل شرکت اندیشه پردازان سرآمد   

سید رامین علوی مدیر عامل شرکت اندیشه پردازان سرآمد

در ادامه برنامه با آزیتارفیعی نویسنده و پژوهشگر و افسانه درگاهی مدیر انتشارات رسپینا به گفتگو می نشینیم .


مرکب بنفش

با همستان ساعت 22:00 به وقت تهران از جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت های  ساعت 6:00  و 14:00 به وقت تهران بازپخش می شود .

تماس با برنامه:
شبکه های اجتماعی: 00989035776077
ایمیل: bahamestan@jjtvn.ir
تلفن بین الملل : 0046812400444

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۰۶
تعداد کلیک: ۲۱۷

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000