۲۹ شهریور ۱۳۹۸ | Sep 20, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سینمایی های جام جم در پایان ماه رمضان

سینمایی های جام جم در پایان ماه رمضان
فیلم های سینمایی دوربین ، سه حرفی هشت عمودی ، مجرد چهل ساله ، شوخی ممنوع ، دامادی به نام صفر ، شعله در باد و لاتاری را از شبکه جهانی جام جم مشاهده فرمایید .

 

 

 

سه حرفی ، هشت عمودی

این سینمایی داستان یک زوج به نام های پویان و بهار می باشد که به علت روزمرگی و درگیری های ذهنی دچار طلاق عاطفی شده اند .

کارگردان و تهیه کننده این اثر وحید بیطرفان می باشد و مهران هادی ، نیلوفر پارسا ، عرفان میدانلو ، فاطمه جوانبختی و حسام الدین آریان فر از جمله نقش آفرینان این فیلم هستند .

سه حرفی ساعت00:05 دقیقه ی بامداد چهار شنبه 15 خرداد از جام جم پخش شده و وروز بعد در ساعت 15:45 دقیقه باز پخش می شود .

دوربین

سینمایی دوربین را محسن توکلی کارگردانی کرده و پوریا پورسرخ ، شاهرخ استخری ، رضا رویگری ، بهنوش بختیاری ، سارا منجزی و هلیا امامی در آن نقش آفرینی کرده اند .

این فیلم داستان دو دوست به نام های مجید و حامد است که درگیر مشکلات هم شده و همین باعث می شود که ناخواسته وارد ماجراهای پلیسی پیچیده ای شوند .

دوربین چهارشنبه 15 خرداد ساعت 23:40 دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت های 08:00 و 15:45 دقیقه بازپخش می شود .

مجرد چهل ساله

مجرد چهل ساله داستان خانم دکتر چهل ساله ای است که علیرغم دانش و تبحری که دارد ، هنوز ازدواج نکرده تا اینکه پدرش شرایطی را ایجاد می کند که او بتواند ازدواج کند .

ماهایا ‌‌پطروسیان، مجید صالحی، مهران‌ غفوریان، سیروس ‌گرجستانی، سحر ‌‌ولدبیگی، امیر ‌نوری، پوراندخت مهیمن، زویا امامی، دانیال عبادی، فاطیما پاشایی، برزو ارجمند و دیگر هنرمدان در این فیلم نقش آفرینی کرده اند .

تولید این اثر با کارگردانی شاهین باباپور و تهیه کنندگی سید محسن جاهد به سرانجام رسیده است .

مجرد چهل ساله پنج شنبه16 خرداد ساعت 23:45 دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت های 07:45 و 15:45 دقیقه باز پخش می شود .

شوخی ممنوع

فیلم سینمایی شوخی ممنوع داستان سه دوست است به نامهای اکبر و منوچهر و حشمت که شوخی های پردردسری با هم انجام می دهند که بالاخره یکی از این شوخی ها مشکلات زیادی را برای آنها به وجود می آورد .

در این سینمایی هنرمندانی همچون نادر سلیمانی ، حسین محب اهری ، ارژنگ امیر فضلی و رضا فیض نوری هنرنمایی کرده اند و کارگردانی آن را سپند امیر سلیمانی بر عهده داشته است .

شوخی ممنوع جمعه 17 خرداد ساعت 23:45 دقیقه به وقت تهران از جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت های 07:45 و 15:45 دقیقه باز پخش می شود .

شعله در باد
این فیلم داستان دختری است به نام شوکا که در یک مدرسه شبانه روزی در شمال کشور اقامت دارد و از طریق اینترنت با یکی از همسالان خود در جنوب کشور آشنا می شود .

کارگردانی و تهیه کنندگی این اثر را فرهاد مهرانفر بر عهده داشته و مصطفی تقوی امشه، سحر عقیلی، مریم دلخواسته، سولماز محمدی، سیدعلی امیدوار، عباس آستانه در آن نقش آفرینی نموده اند .

شعله در باد موفق به در یافت جوایز متعددی شده که از آن جمله می توان به دریافت 4 جایزه در چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد و جایزۀ سیفژ از سوی نهاد جهانی فیلم کودک در سال 2012 شده اشاره نمود .

شعله در باد شنبه 18 خرداد ماه ساعت 19:00 به وقت تهران از جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت های 03:00 و 11:00 باز پخش می شود .

لاتاری
این فیلم داستان امیر علی و نوشین است که می خواهند با هم ازدواج کرده و رویای انتخاب شدن در لاتاری و گرفتن گرین کارت آمریکا را دارند ، نوشین توسط یکی از دوستان پدرش برای کار ترجمه به دبی می رود تا اینکه خبر خودکشی او می رسد . امیر علی تحمل نداشته و پیگیر ماجرا می شود .

هادی حجازی فر ، حمید فرخ نژاد ، نادر سلیمانی ، جواد عزتی ، مهسا باقری ، زیبا کرمعلی و ساعد سهیلی از جمله نقش آفرینان این فیلم هستند .

لاتاری یک دیگر از آثار محمد حسین مهدویان است و سید محمود رضو تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته است ، این فیلم پرمخاطب ترین فیلم جشنواره سی و ششم فجر یم باشد .

لاتاری یک شنبه 19 خرداد ماه ساعت 19:00 به وقت تهران از جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت های 03:00 و 11:00 باز پخش می شود .

۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷
تعداد کلیک: ۲۸۵

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000