۱۵ آذر ۱۳۹۸ | Dec 6, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

سایه پهبادهای یمن بر سر اهداف حیاتی عربستان

سایه پهبادهای یمن بر سر اهداف حیاتی عربستان
کنکاش شنبه نوزدهم مرداد ماه تازه ترین تحولات سیاسی و میدانی یمن را بررسی می کند .

 

 

  


 

سیستم نظامی عربستان سعودی که به واسطه پول های باد آورده ی نفتی مجهز به جدیدترین سلاح های هوایی ، دریایی و زمینی می باشد ، بیش از پنج سال است که برای رویای فتح یمن ، مردم مظلوم این مرز و بوم را به خاک و خون کشیده و هنوز نتواسته به اهداف جنایتکارانه ی خود دست یابد ، اما شواهد حاکی از آن است که نیروهای یمنی با اتکا به دانش بومی خود در حال تغییر موازنه قدرت هستند و چندی است که ترس را میهمان قلب های سیاه نظامیان عربستانی کرده اند . آن هم توسط پهبادهای ارزان قیمتی که پیچیده ترین پدافندهای هوایی عربستانی قادر به ساقط کردنشان نیستند .

در همین خصوص تازه ترین اقدام نیرو‌های مسلح یمن هدف قرار دادن ، فرودگاه بین المللی «أب‌ها»، پایگاه هوایی «ملک خالد» و فرودگاه «نجران» توسط پهپاد‌ها قاصف کی ۲ می باشد ، برنامه کنکاش نیز با دعوت از دکتر حسین اکبری( سفیر سابق ایران در لیبی ) و رضا میرابیان ( سفیر سابق ایران در کویت ) تازه ترین تحولات سیاسی و میدانی یمن را مورد نقد و بررسی قرار می دهد .

کنکاش شنبه نوزدهم مرداد ماه ساعت 20:45 دقیقه به وقت تهران به صورت زنده از جام جم پخش شده و روز بعد در ساعت های 04:45 و 12:45 دقیقه باز پخش می شود .

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶
تعداد کلیک: ۱۴۷

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000