۸ بهمن ۱۳۹۸ | Jan 28, 2020
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نشست مشترک سرپرست شبکه جهانی جام‌جم و مدیر عامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد

نشست مشترک سرپرست شبکه جهانی جام‌جم و مدیر عامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد
در این جلسه دکتر ملکی با اشاره به اهمیت تبیین ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس و تحلیل انقلاب اسلامی ایران از جنبه‌های گوناگون و بویژه تمرکز بر آثار و برکات آن گفت: ما باید اذهان مخاطبان را برای برداشتن گام دوم که معطوف به چهل سال دوم انقلاب اسلامی است بیش از همیشه روشن سازیم و در این زمینه همکاری باغ موزه دفاع مقدس و شبکه جهانی جام‌جم بسیار ارزشمند و اثرگذار خواهد بود.

 

  

 

در این جلسه دکتر ملکی با اشاره به اهمیت تبیین ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس و تحلیل انقلاب اسلامی ایران از جنبه‌های گوناگون و بویژه تمرکز بر آثار و برکات آن گفت: ما باید اذهان مخاطبان را برای برداشتن گام دوم که معطوف به چهل سال دوم انقلاب اسلامی است بیش از همیشه روشن سازیم و در این زمینه همکاری باغ موزه دفاع مقدس و شبکه جهانی جام‌جم بسیار ارزشمند و اثرگذار خواهد بود. وی آمادگی شبکه جهانی جام‌جم را برای معرفی ظرفیت‌های باغ موزه و نیز تولید برنامه‌های مشترک اعلام کرد و افزود: می بایست موضوع انقلاب اسلامی و نیز هشت سال دفاع مقدس در قالب برنامه‌های مختلف به ویژه تولیدات مستند برای ایرانیان خارج از کشور بازنمایی شود. 

مدیرعامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز ضمن استقبال از همکاری مشترک با شبکه جهانی جام‌جم گفت ما آمادگی داریم تا تولیدات کوتاه مقاومت که در قالب فیلم «رسام» تاکنون 1400 اثر از 90 کشور دنیا دریافت شده را در اختیار شبکه جهانی جام‌جم قرار دهیم. دکتر جعفری برگزاری جُنگ‌های مشترک فرهنگی را زمینه دیگری برای همکاری مشترک دانست و گفت: باغ موزه علاوه بر دارا بودن گالری‌ها و نمایشگاه‌های گوناگون، بزرگترین کتابخانه دفاع مقدس با 25 هزار کتاب را در اختیار دارد که می‌تواند هم به مخاطبان معرفی شوند و هم ظرفیت خوبی برای تولید برنامه در عرصه کتاب و کتابخوانی است.

در پایان مقرر شد متن تفاهم‌نامه با همکاری کارگروه مشترک، تهیه و تنظیم و نهایی گردد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹
تعداد کلیک: ۱۹۲

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000  


کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.