۳۰ دی ۱۳۹۸ | Jan 20, 2020
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اهمیت و ابعاد راهپیمایی میلیونی مردم ایران درسراسر کشور و تهران

اهمیت و ابعاد راهپیمایی میلیونی مردم ایران درسراسر کشور و تهران
برنامه کنکاش شنبه 9 آذر 98 ( 30 نوامبر 2019) با هدف تحلیل و بررسی حضور حداکثری مردم در دفاع از نظام و بر علیه اغتشاشات و آشوب های اخیر ، از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

 

 

 

 

کنکاش در برنامه این هفته ی خود با موضوع تحلیل اهمیت و ابعاد راهپیمایی میلیونی مردم ایران درسراسر کشور و تهران از آنتن شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

این برنامه تلاش دارد تا با نگاهی تاریخی و مستند ، توطئه ها و طراحی های آمریکا و دنباله های داخلی آن علیه انقلاب اسلامی از قبیل طراحی جنگ تحمیلی ، عملیات فروغ جاویدان تا جنگ نرم و فتنه ۸۸ و در نهایت حضور مردم درتمامی عرصه ها را مورد تحلیل قرار دهد ، همچنین بازتاب راهپیمایی گسترده ی مردمی، در رسانه های مستقل جهان از جمله بخش های مورد توجه در برنامه ی این هفته ی کنکاش می باشد .

در این هفته دکتر مهدی اقراریان (کارشناس مسایل سیاسی و رئیس مرکز مطالعاتی فرهنگی آفاق جهان) و دکتر حبیب الله بور بور ( دبیر کل جمعیت وفاداران به انقلاب اسلامی) میهمان برنامه هستند و از طریق اسکایپ با دکتر علی ناطقی پژوهشگر علوم اسلامی و فرهنگی و فارغ التحصیل جامعه المصطفی ارتباط رسانه ای برقرار می شود .

کنکاش شنبه 9 آذر (30 نوامبر 2018) با تهیه کنندگی فریدون ماهر ، ساعت 20:30 دقیقه به وقت تهران برابر با ساعت 18:00 به وقت اروپای مرکزی ،10:30 به وقت مرکز آمریکا و 04:00 به وقت سیدنی به صورت زنده از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۳
تعداد کلیک: ۲۵۹

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000  


کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.