۱۴ آذر ۱۳۹۸ | Dec 5, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معرفی برنامه های خانه مهر در 11 آذر

معرفی برنامه های خانه مهر در 11 آذر
دوشنبه 11 آذر ماه ( 2 دسامبر 2019) ، سامان گلریز در بخش آشپزی ، شهرزاد چهره نگار در بخش روانشناسی و حسن جوان شاهی در بخش هنری میهمانان خانه مهر ، می باشند .

 

 

 

 

گاهی اوقات در کنار خود عزیزانی را مشاهده می کنیم که از لحاظ حرکتی دچار مشکل هستند ، ولیکن هیچگاه آنها را ناتوان از فعالیت های روزمره نمی بینیم و حتی شاهدیم که با تلاش مضاعف خود عملکردی بهتر را از خود نشان می دهند . بر همین اساس خانه مهر دوشنبه 11 آذر ( 2 دسامبر 2019) موضوع برنامه خود را به افرادی که از لحاظ جسمی دارای نقص حرکتی هستند اختصاص داده و از سامان گلریز به عنوان میهمان بخش آشپزی دعوت کرده تا به همراه خود فاطمه نقی زاده یکی از غذاهای ایرانی را آموزش دهد ، در ادامه ی برنامه از شهرزاد چهره نگار که روانشناس بالینی می باشند دعوت شده تا در خصوص شیوه تعامل و رفتار خانواده با معلولان جسمی حرکتی صحبت کند، ضمنا نازیلا صادقی معلول کار آفرین نیز ایشان را همراهی می کند .

در نهایت نیز حسن جوان شاهی هنرمند قالی باف به معرفی بخشی دیگر از طرح و نقشه های فرش ایرانی پرداخته و شهره علیپور نیز گوشه ای دیگر از آموزش بافت قالی را آموزش می دهند .

خانه ی مهر دو شنبه تا چهارشنبه را، حسین رفیعی و فاطمه آل عباس، اجرا کرده و غفوریان هم تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد .

خانه مهر هر شب به استثنای شنبه و یک شنبه ساعت 20:30 دقیقه به وقت تهران برابر با ساعت 18:00 به وقت وین، 10:30 به وقت مرکز آمریکا و 04:00 به وقت سیدنی به صورت زنده از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷
تعداد کلیک: ۴۹

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000