۳۰ دی ۱۳۹۸ | Jan 20, 2020
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بچه های ایران

بچه های ایران
برنامه بچه های ایران برنامه ای ترکیبی ست برای دو مخاطب کودک و نوجوان و با محوریت توصیف و شناخت هویت اسلامی و ایرانی کودک و نوجوان ایرانی که هر روز شنبه و یکشنبه ساعت 15/15 دقیقه و دوشنبه تا جمعه ساعت 30/17 دقیقه به وقت تهران بطور زنده روی آنتن شبکه جهانی جام جم می رود. برنامه بچه های ایران برنامه ای ترکیبی ست برای دو مخاطب کودک و نوجوان و با محوریت توصیف و شناخت هویت اسلامی و ایرانی کودک و نوجوان ایرانی.
یکی از مهم ترین اهدافی که این مجموعه زنده تلویزیونی دنبال می کند این است که علاوه بر شناخت هویت ایرانی و دینی، فرهنگ ایرانی و اسلامی و همچنین زبان فارسی نیز به شکل دقیق تر و جذاب تری در فضای با نشاط و پویای رسانه ای تبلیغ و ترویج گردد، چرا که هر کودک و نوجوان ایرانی در هر جای جهان پهناور با شناخت و حفظ هویت عمیق و درخشان و فرهنگ غنی ملی و دینی اش می تواند مبلغ آن فرهنگ و هویت باشد.
اهداف و محورهای برنامه بچه های ایران با روش ها و شکل های متنوع بصری در آیتم های مختلفی که برایش طراحی شده به نمایش در می آیند.
این مجموعه هر روز شنبه و یکشنبه ساعت 15/15 دقیقه و دوشنبه تا جمعه ساعت 30/17 دقیقه به وقت تهران بطور زنده روی آنتن می رود.

۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰
تعداد کلیک: ۵,۲۲۵

نظرات بینندگان


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000  


کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.