۵ تیر ۱۳۹۶ | Jun 26, 2017
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

معرفی برنامه ها

ایران زیبا در اینجا ایران
ایران زیبا در اینجا ایران
اینجا ایران عنوان برنامه ای است که با شیوه ای نو و جذاب طبیعت بی نظیر ایران را به تصویر کشیده و از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰)
محله گل و بلبل
محله گل و بلبل
محله گل و بلبل شادمانه ای ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است که در قالب های نمایشی جذاب به آموزش مسایل اجتماعی می پردازد .
(۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۳۹)
خانه مهر
خانه مهر
برنامه خانه مهر یکی از قدیمی ترین برنامه های شبکه جهانی جام جم است و با هدف افزایش دانش و مهارت های زندگی برای خانواده‌ها در زمینه های مختلف فرهنگی ،بهداشتی ،اقتصادی ، تربیتی و... از شبکه جهانی جام جم ، تولید و پخش می‌شود .
(۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰)
عصر
عصر
برنامه های عصر که با اجرای آقای نادر طالب زاده بر روی آنتن شبکه جام جم می رود . رویکردی نو در تحلیل وقایع دارد ، دعوت از میهمانان خاص و پرداختن به موضوعات جهان و منطقه و همچنین آرمانها و عزت جمهوری اسلامی ایران از جمله اهداف این برنامه است ،
(۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۱۲)
دهکده تندرستی
دهکده تندرستی
برنامه دهکده تندرستی کاری از گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه جهانی جام جم می باشد که با تهیه کنندگی مسعود میرزایی و با حضور دکتر ابوالقاسم متین استاد دانشگاه، نویسنده و پژوهشگر به اصول سلامتی و تغذیه پرداخته و پاسخگوی سؤالات شما مخاطبان عزیز در این خصوص می باشد.
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷)
کنکاش
کنکاش
برنامه کنکاش، با دعوت از اساتید مطرح در حوزه های علوم سیاسی و امور بین الملل به تفسیر جدیدترین رویدادهای ایران و جهان می پردازد.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰)
سمت خدا
سمت خدا
برنامه " سمت خدا" به تهیه کنندگی سید عبدالمجید رکنی و با اجرای نجم‌الدین شریعتی از تولیدات شبکه سه می باشد که به مباحث مذهبی می پردازد. این برنامه از سال ۱۳۸۸ شروع به کار کرده و یکی از پربیننده ترین برنامه‌های دینی صدا و سیماست.
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۵۵)
همراه ایرانیان
همراه ایرانیان
برنامه همراه ایرانیان با مجری گری امیر عباس جوشقانی نژاد و سمانه جعفری هر دوشنبه از شبکه جام جم پخش می شود ، این برنامه به گفتگو با ایرانیان موفق خارج از کشور پرداخته و از دست آوردهای آنها می گوید .
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۴۵)
مجله علمی
مجله علمی
برنامه مجله علمی به تشریح دستاوردهای علمی و فنی متخصصان و پژوهشگران ایرانی در حوزه های مختلف علوم پایه ،فنی- مهندسی، کشاورزی،محیط زیست، نانوتکنولوژی،هوافضا و ..... می پردازد
(۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۴۷)
اقتصاد ایران
اقتصاد ایران
برنامه اقتصاد ایران به معرفی دستاوردهای اقتصادی ، تجاری ، واردات ، صادرات ، بورس ، اوراق بهادار در داخل ایران می پردازد و با معرفی دست اندر کاران بخش های صنعتی و اقتصادی سعی دارد تا کلیه پیشرفتها در این زمینه ها را به نمایش بگذارد این برنامه به مدت 50 دقیقه روزهای چهارشنبه ساعت 21:30 به وقت تهران پخش می شود.
(۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۴۶)