۳ بهمن ۱۳۹۵ | Jan 22, 2017
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

معرفی برنامه ها

خانه مهر
خانه مهر
برنامه خانه مهر یکی از قدیمی ترین برنامه های شبکه جهانی جام جم است و با هدف افزایش دانش و مهارت های زندگی برای خانواده‌ها در زمینه های مختلف فرهنگی ،بهداشتی ،اقتصادی ، تربیتی و... از شبکه جهانی جام جم ، تولید و پخش می‌شود .
(۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۱۷)
عصرانه
عصرانه
مجموعه برنامه های عصرانه، بررسی رسانه های فعال در جامعه، اعم از نشریات کاغذی و الکترونیک، پایگاههای اینترنتی و خبرگزاریها را در فهرست کارهای خود قرار داده است.
(۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۱۴)
عصر
عصر
برنامه های عصر که با اجرای آقای نادر طالب زاده بر روی آنتن شبکه جام جم می رود . رویکردی نو در تحلیل وقایع دارد ، دعوت از میهمانان خاص و پرداختن به موضوعات جهان و منطقه و همچنین آرمانها و عزت جمهوری اسلامی ایران از جمله اهداف این برنامه است ،
(۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۱۲)
از لاک جیغ تا خدا
از لاک جیغ تا خدا
برنامه‌ای مستند با محوریت سبک زندگی و از تولیدات گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی هاشم تفکری بافقی می باشد. مهمانان یا همان سوژه‌های این برنامه، آدم‌های جسوری هستند که در میانه روزمرگی‌ها و عادت‌ها، به مدد نیرویی درونی و حسی، مسیر متفاوتی در پیش می‌گیرند و ...
(۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴)
دهکده تندرستی
دهکده تندرستی
برنامه دهکده تندرستی کاری از گروه فرهنگ و ادب و هنر شبکه جهانی جام جم می باشد که با تهیه کنندگی مسعود میرزایی و با حضور دکتر ابوالقاسم متین استاد دانشگاه، نویسنده و پژوهشگر به اصول سلامتی و تغذیه پرداخته و پاسخگوی سؤالات شما مخاطبان عزیز در این خصوص می باشد.
(۱۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷)
کنکاش
کنکاش
برنامه کنکاش، با دعوت از اساتید مطرح در حوزه های علوم سیاسی و امور بین الملل به تفسیر جدیدترین رویدادهای ایران و جهان می پردازد.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰)
سمت خدا
سمت خدا
برنامه " سمت خدا" به تهیه کنندگی سید عبدالمجید رکنی و با اجرای نجم‌الدین شریعتی از تولیدات شبکه سه می باشد که به مباحث مذهبی می پردازد. این برنامه از سال ۱۳۸۸ شروع به کار کرده و یکی از پربیننده ترین برنامه‌های دینی صدا و سیماست.
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۵۵)
نغمه ها
نغمه ها
مجموعه برنامه تخصصی و موسیقایی«نغمه ها» از تولیدات شبکه چهار سیما با هدف گفتگوی صمیمانه با اهالی موسیقی در حوزه های مختلف خوانندگی، آهنگ سازی، تک نوازی، موسیقی کلاسیک، موسیقی ملل، موسیقی مقامی یا نواحی در هر قسمت به مدت 60 دقیقه تماشایی می شود.
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۱۴)
سرزمین نخبگان
سرزمین نخبگان
مجموعه مستند تلویزیونی"سرزمین نخبگان" از تولیدات شبکه افق می باشد که به زندگی و فعالیت تعدادی از نخبگان ایرانی می پردازد که در داخل یا خارج کشور به فعالیت های علمی در زمینه ها و ابعاد مختلف مشغولند یا خود پایه گذار و موسس رشته ای نوین یا روشی جدید در علوم مختلف به شمار می روند.
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۱۲)
همراه ایرانیان
همراه ایرانیان
برنامه همراه ایرانیان با مجری گری امیر عباس جوشقانی نژاد و سمانه جعفری هر دوشنبه از شبکه جام جم پخش می شود ، این برنامه به گفتگو با ایرانیان موفق خارج از کشور پرداخته و از دست آوردهای آنها می گوید .
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۴۵)