۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ | Apr 22, 2018
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

مجریان با همستان

عبدالرضا امیر احمدی

عبدالرضا امیر احمدی
این مجری نام آشنای تلویزیون دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بوده و از سال 1373 با اجرای برنامه تلویزیونی برای فردا در شبکه 3 فعالیت های خود را آغاز کردند و تا کنون اجرای بیش از 20 برنامه موفق تلویزیونی را در کارنامه کاری خود دارند . اجرای برنامه های چشم انداز، شباهنگام ، فجر و برترین ها و  ششمین گردهمایی مخاطبان شبکه جهانی جام جم به مناسبت نیمه شعبان از جمله فعالیت های ایشان در جام جم است. 
وی هم اکنون در روزهای شنبه در برنامه باهمستان همراه با گیتی خامنه اجرای جنگ شبانه ای شاد را بر روی آنتن دارد.

 
 گیتی خامنه

گیتی خامنه

چهره نام آشنا برنامه‌ کودک در سالهای 1358 تا 1370، متولد 1343 تهران می باشد. او فارغ التحصیل کارشناسی هنر با گرایش کارگردانی سینما و تلویزیون و فوق لیسانس تهیه‌ کنندگی، ادبیات نمایشی و روانشناسی از دانشگاه نورتریج کالیفرنیا می باشد. وی به مدت سه سال در دوره‌ های روانشناسی مرکز بهزیستی بورلی هیل مشغول بود و همزمان به تدریس تئاتر و زبان فارسی به کودکان و نوجوانان دو زبانه ایرانی آمریکایی در چند موسسه غیرانتفاعی فرهنگی و همچنین بعنوان مدیر برنامه‌ ریزی مرکز اسلامی فرهنگی شمال کالیفرنیا در اکلند نیز مشغول به کار بود. ایشان بعد از 15 سال دوری از ایران در سال 1389 به کشور بازگشت. و هم اکنون در روزهای شنبه در برنامه باهمستان همراه با عبدالرضا امیراحمدی اجرای جنگ شبانه ای شاد را بر روی آنتن شبکه جام جم دارد.

هومن ستوده

هومن ستوده
دانشجوی رشته سینماست وعلاوه بر اجرا در برنامه خانه مهر، سابقه اجرا و گزارشگری در برنامه های صبح به خیر ایران، چراغ خاموش و روز از نو را در شبکه یک سیما در کارنامه ی اجرای خود دارد.
وی هم اکنون مجری اصلی برنامه باهمستان می باشد.

بهزاد رهبر حقیقت بهزاد رهبرحقیقت
آقای حقیقت فارغ التحصیل از دانشکده صداوسیما ، دررشته کارگردانی بوده،دارای مدرک روزنامه نگاری بوده و نوازنده ی سازهای کوبه ای هم می باشند وی نویسنده پنج کتاب. طنزپرداز و مجری تلویزیونی می باشند .وی هم اکنون در روزهای یکشنبه همراه با هومن ستوده اجرای برنامه باهمستان را برعهده داشته و به صورت تخصصی به موضوع موسیقی می پردازد.
مازیار قاسمی مازیار قاسمی
مازیار قاسمی گودرزی، وکیل دادگستری و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی متولد 24 شهریور 1348، وکیلی است که اجرا هم می‌کند. وی سابقه گزارشگری و گویندگی در رادیو را نیز است. از برنامه‌های تلویزیونی که تاکنون اجرا کرده است می‌توان به صبح و ایرانی، آفتاب مهربانی، پرتو، برف و آفتاب، تصویر زندگی اشاره نمود. وی هم اکنون در روزهای دوشنبه در برنامه باهمستان به گفتگوی حضوری با مسئولان و کارشناسان حوزه های ذیربط ایرانیان خارج از کشور می پردازد.
 محبوبه شعاعی

مجبوبه شعاعی

کارشناس ریاضیات کاربردی بوده و  دارای مدرک خبرنویسی و خبرنگاری از دانشکده خبر می باشند ، گزارش نویسی در همشهری خانواده ، عضو گروه تحقیق برنامه تلویزیونی ماه عسل ، گزارشگر و مستند ساز برنامه دورخیز در شبکه 2 سیما و حضور به عنوان خبرنگار و مصاحبه کننده در نشریات از جمله فعالیت های کاری ایشان می باشد. برنامه باهمستان در روزهای پنجشنبه به گفتگوی حضوری با بانوان موفق حوزه های مختلف می پردازد و ایشان مجری بخش خبرنگار اجتماعی و وب گردی آن می باشد. 

زینب محبوبی

زینب محبوبی

دانش آموخته مقطع کارشناسی مهندسى معمارى می باشد که سابقه همکاری با برنامه اردیبهشت، جیوگی، سینمای ایران، باحسین در قرن بیست و یک را در کارنامه کاری خود دارد. باهمستان در روزهای پنجشنبه به گفتگوی حضوری با بانوان موفق حوزه های مختلف می پردازد و ایشان مجری بخش خبرنگار کارآفرینی و میراث فرهنگی آن می باشد.

زینب حاجی حسینی زینب حاجی حسینی
دانشجوی کارشناسی روابط عمومی رسانه می باشند و از سال ١٣٨٠ در عرصه رسانه و خبر فعالیت میکنند، از سال ١٣٨٦ با گروه ورزش مهر همکاری داشته و تجربه پوشش رویدادهای بین المللی مانند المپیک ٢٠١٦ ریو، بازی های آسیایی ٢٠١٠ چین، بازی های ٢٠٢٧ کشورهای اسلامی در باکو و ... را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند.  برنامه باهمستان در روزهای پنجشنبه به گفتگوی حضوری با بانوان موفق حوزه های مختلف می پردازد و ایشان مجری بخش خبرنگار ورزش و هنر آن می باشد.
محمدرضا مقدسیان محمدرضا مقدسیان
مجری و کارشناس بخش سینما که همکاری با نشریات و برنامه هفت در سابقه کاری ایشان موجود است. ایشان دانش آموخته مقطع کارشناسی رشته مهندسی نفت می باشند.
وی هم اکنون در روزهای چهارشنبه مجری کارشناس بخش گفتگوی حضوری با هنرمندان عرصه سینمای ایران می باشد.

 

اطلاعات پخش برنامه

 دوشنبه ها به تهیه کنندگی گروه اجتماعی و با اجرای دکتر مازیار قاسمی و هومن ستوده به گفتگوی حضوری با مسئولان و کارشناسان حوزه های ذیربط ایرانیان خارج از کشور می پردازد.

سه شنبه ها به تهیه کنندگی گروه اجتماعی و با اجرای هومن ستوده به معرفی و گفتگو با ایرانیان موفق مقیم خارج از کشور می پردازد.

چهارشنبه ها به تهیه کنندگی الهه بهبودی و اجرای هومن ستوده به گفتگوی حضوری با هنرمندان عرصه سینمای ایران می پردازد که اجرای کارشناسی این بخش را محمدرضا مقدسیان برعهده دارد.

 پنجشنبه ها به تهیه کنندگی الهه بهبودی و اجرای هومن ستوده به گفتگوی حضوری با بانوان موفق حوزه های مختلف می پردازد. ارتباط اسکایپ با خانم عرفان نظرآهاری و معرفی کتاب از بخشهای دیگر برنامه می باشد.

 جمعه ها به تهیه کنندگی آقای عبدالرحمانی و اجرای عبدالرضا امیراحمدی با دعوت از کارشناسان حوزه موسیقی فضایی شاد را همراه با اجرای زنده موسیقی در استودیو فراهم می کند. بخش نت آهنگ این برنامه نیز تازه های موسیقی هفته را معرفی می کند

 شنبه ها به تهیه کنندگی آقای عبدالرحمانی و اجرای عبدالرضا امیراحمدی و گیتی خامنه با بخشهای متنوعی همچون: ارتباط زنده با مراکز استانها و معرفی آن استان، شاهنامه خوانی. نمایش رادیویی و اجرای نمایش زنده، شربت خانه که حضور یک بازیگر کمدی تلاش دارد جنگ شبانه ای شاد و مفرحی را تقدیم بیننندگان خود در سراسر دنیا نماید.

 یک شنبه ها به تهیه کنندگی بهزاد رهبر حقیقت و با اجرای ایشان و هومن ستوده با عنوان خیابان جام جم به صورت تخصصی به موضوع موسیقی می پردازد. "خیابان جام جم" خانه ای است برای: اساتید هنر و موسیقی، دانش آموختگان، دانشجویان، هنرآموزان، استعدادهای گمنام، خوانندگان، آهنگسازان، شعرا، ترانه سرایان، نوازندگان، تنظیم کنندگان و همه کسانی که دستی یا عشقی به موسیقی، این هنر بی رقیب و پر مخاطب دارند.

زمان پخش برنامه

وقت محلی
پخش زنده
تکرار اول
 تکرار دوم
 تهران 22:00 06:00 14:00
 سیدنی 05:30 13:30 21:30
 مرکزآمریکا 12:00 20:00 04:00
 اروپای مرکزی
 19:30 03:30 11:30

راههای ارتباطی برنامه

 تلفن و پیامگیر
 46-812-400-444+
 ایمیل bahamestan(at)jjtvn.ir
 کانال تلگرام bahamestantv@
 اینستاگرام bahamestantv
 فیس بوک bahamestantv

درخواست شرکت در برنامه

 صاحبان مشاغل، هنرمندان و میهمانانی که علاقمند به حضور در برنامه می باشند می توانند درخواست خود را از طریق تلگرام به شماره (989035776077+ارسال نمایند.

یک دورهمی دوستانه که ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تلاش دارد تا جدیدترین اطلاعات در حوزه های فرهنگ، جامعه، سینما و ... را در اختیار بینندگان قرار دهد

برنامه با همستان در ایام هفته همه روزه ساعت 22:00 به وقت تهران به طور زنده و بازپخش آن در ساعت 6:00 صبح و 14:00 به وقت تهران از شبکه جهانی جام پخش می گردد. این برنامه سعی دارد در روزهای مختلف با بهره گیری از تهیه کنندگان و کارشناسان مختلف، موضوعات متعددی را تقدیم بینندگان خود نماید