۲۸ دی ۱۳۹۸ | Jan 18, 2020
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
بنر کودکانه 02

مجریان برنامه ی کودکانه

کودکانه - ملیکا زارعی

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی معروف به (خاله شادونه) متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران می باشد ، او در رشته حقوق قضایی تحصیل کرده و از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه ۲ آغاز کرد ، در سال ۸۲ در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه مهر خاموش بازی کرد وی از سال ۸۳ همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد .
روزهای شنبه و یک شنبه کودکانه به سردبیری علی اکبر ذاکری و با اجرای نرجس زارعی (خاله شادونه) پخش می شود .
کودکانه - مریم وطن پور

مریم وطن پور

مخاطبان تلویزیون مریم وطن‌پور را با نام «خاله قاصدک» می‌شناسند. او متولد ۱۳۵۹ است و در رشته فیلمسازی تحصیل کرده و از سال ۸۱ وارد پشت صحنه کارهای کودک شده و بعد دوره‌های فن بیان، گویندگی و اجرا را گذرانده است. وی هم اکنون اجرای برنامه کودکانه را در روزهای زوج برعهده دارد.

روزهای دوشنبه و چهار شنبه کودکانه به سردبیری فاطمه رجبی و با اجرای مریم وطن پور پخش می شود .
کودکانه - دلارام لرستانی  دلارام لرستانی

دلارام لرستانی مجری جدید برنامه کودکانه شبکه جهانی جام جم در روزهای فرد در سال 97 می باشند. او متولد خرداد 1383 بوده و از 7 سالگی فعالیت هنری خود را در رشته های تئاتر، سرود و اجرا آغاز کرده است و هم اکنون یکی از اعضای اصلی گروه هنری حنانه می باشد.
مائده نجفی - کودکانه مائده نجفی
 روزهای سه شنبه و پنج شنبه کودکانه به سردبیری بهاره جهاندوست و با اجرای دلارام لرستانی و مائده نجفی پخش می شود .

زمان پخش و ارتباط با برنامه کودکانه برنامه ای ترکیبی است که توسط گروه اجتماعی شبکه جهانی جام جم از نیمه دوم سال 96 پخش آن آغاز گردیده است.

در این برنامه ضمن دعوت از کودکان هنرمند ، بخش های مختلفی همچون قصه گویی ،کاردستی ،اجرای قطعات نمایشی ،شعر و موسیقی ،شاهنامه خوانی ،آشنایی با دیدنیهای ایران و مشاهیر ایرانی وآموزش زبان شیرین فارسی به همراه پخش کارتون ، کلیپهای کودکانه و کارهای عروسکی را شاهد خواهید بود .


زمان پخش برنامه

(شنبه تا پنجشنبه)

وقت محلی
پخش زنده
تکرار اول
 تکرار دوم
 تهران 18:10 03:15 09:55
 سیدنی 00:10 08:45 15:30
 مرکزآمریکا 08:35 07:15 00:24
 اروپای مرکزی
 15:50 00:45 07:30


راههای ارتباطی برنامه

 تلفن و پیامگیر
 46-812-400-444+
 ایمیل koodakaneh(at)jjtvn.ir
 کانال سروش
koodakanehtv@

راهنمای حضور در برنامه


راهنمای حضور در برنامه


شما مخاطبان عزیز می توانید جهت هماهنگی برای حضور فرزندان (شش تا ده سال) خود در استودیوی برنامه و یا به صورت اسکایپی از طریق واتس اپ به شماره 00989035776077 در خواست خود را ارسال فرمایید .

 


کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.