۳۰ آبان ۱۳۹۷ | Nov 21, 2018
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
بنر صفحه کودکانه

گالری عکس کودکانه

معرفی برنامه

کودکانه

 برنامه کودکانه برنامه ای ترکیبی است که توسط گروه اجتماعی شبکه جهانی جام جم از نیمه دوم سال 96 پخش آن آغاز گردیده است.

این برنامه 60 دقیقه ای با بخشهای متنوعی همچون پخش انیمیشن های ایرانی، آموزش واژگان زبان فارسی در قالب قصه و داستان تلاش دارد تا با برقراری ارتباط با کودکان فارسی زبان، آنها را هرچه بیشتر با فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی آشنا نماید.
مجریان برنامه ی کودکانه

کودکانه - مریم وطن پور

مریم وطن پور

مخاطبان تلویزیون مریم وطن‌پور را با نام «خاله قاصدک» می‌شناسند. او متولد ۱۳۵۹ است و در رشته فیلمسازی تحصیل کرده و از سال ۸۱ وارد پشت صحنه کارهای کودک شده و بعد دوره‌های فن بیان، گویندگی و اجرا را گذرانده است. وی هم اکنون اجرای برنامه کودکانه را در روزهای زوج برعهده دارد.

کودکانه - دلارام لرستانی دلارام لرستانی

دلارام لرستانی مجری جدید برنامه کودکانه شبکه جهانی جام جم در روزهای فرد در سال 97 می باشند. او متولد خرداد 1383 بوده و از 7 سالگی فعالیت هنری خود را در رشته های تئاتر، سرود و اجرا آغاز کرده است و هم اکنون یکی از اعضای اصلی گروه هنری حنانه می باشد.

کودکانه - بهاره جهاندوست

بهاره جهاندوست

بهاره جهاندوست دانش آموخته ی زبان و ادبیات انگلیسی است و در زمینه ی ادبیات نمایشی و آموزش زبان انگلیسی فعال است ولی آنچه که وی را شاخص کرده کوشش وی در نقالی شاهنامه می باشد که در این خصوص از 14 سالگی شاگردی مرحوم مرشد ترابی را در کارنامه ی خود را داشته است. وی در سال 96 اجرای برنامه کودکانه را در روزهای فرد برعهده داشت.

کودکانه - ملیکا زارعی

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی معروف به (خاله شادونه) متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران می باشد ، او در رشته حقوق قضایی تحصیل کرده و از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه ۲ آغاز کرد ، در سال ۸۲ در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه مهر خاموش بازی کرد وی از سال ۸۳ همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد .

زمان پخش و ارتباط با برنامه

زمان پخش برنامه

(شنبه تا پنجشنبه)

وقت محلی
پخش زنده
تکرار اول
 تکرار دوم
 تهران 18:10 03:15 09:55
 سیدنی 00:10 08:45 15:30
 مرکزآمریکا 08:35 07:15 00:24
 اروپای مرکزی
 15:50 00:45 07:30


راههای ارتباطی برنامه

 تلفن و پیامگیر
 46-812-400-444+
 ایمیل koodakaneh(at)jjtvn.ir
 کانال سروش
koodakanehtv@

 

راهنمای حضور در برنامه

شما مخاطبان عزیز می توانید جهت هماهنگی برای حضور فرزندان (شش تا ده سال) خود در استودیوی برنامه و یا به صورت اسکایپی از طریق واتس اپ به شماره 00989035776077 در خواست خود را ارسال فرمایید .