۲۹ شهریور ۱۳۹۸ | Sep 20, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

معرفی برنامه ها

گزارش ورزشی
گزارش ورزشی
برنامه گزارش ورزشی، ویژه برنامه ای است که بازیهای فوتبال دو تیم محبوب استقلال و پرسپولیس را در لیگ برتر و جام حذفی به طور مستقیم از شبکه جهانی جام جم بر روی آنتن می برد.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۳۱)
کودکانه
کودکانه
برنامه کودکانه جام جم ، دوست تمام کودکان ایرانی است و برنامه های آن ضمن پخش انواع انیمیشن های جذاب ایرانی ، آموزش ربان فارسی را به همراه دارد.
(۵ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷)
اینجا ایران
اینجا ایران
اینجا ایران عنوان برنامه ای است که با شیوه ای نو و جذاب طبیعت بی نظیر ایران را به تصویر کشیده و از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰)
خانه مهر
خانه مهر
برنامه خانه مهر قدیمی ترین برنامه شبکه جام جم است که با هدف افزایش دانش و مهارت های زندگی برای خانواده‌ها در زمینه های مختلف تولید و پخش می‌شود.
(۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰)
باهمستان
باهمستان
یک دورهمی دوستانه که ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تلاش دارد تا جدیدترین اطلاعات در حوزه های فرهنگ، جامعه، سینما و ... را در اختیار بینندگان قرار دهد
(۲۹ آذر ۱۳۹۴ ۱۴:۰۹)
کنکاش
کنکاش
برنامه کنکاش، با دعوت از اساتید مطرح در حوزه های علوم سیاسی و امور بین الملل به تفسیر جدیدترین رویدادهای ایران و جهان می پردازد.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰)
همراه ایرانیان
همراه ایرانیان
برنامه همراه ایرانیان با مجری گری امیر عباس جوشقانی نژاد و سمانه جعفری هر دوشنبه از شبکه جام جم پخش می شود ، این برنامه به گفتگو با ایرانیان موفق خارج از کشور پرداخته و از دست آوردهای آنها می گوید .
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۱۴:۴۵)
مجله علمی
مجله علمی
برنامه مجله علمی به تشریح دستاوردهای علمی و فنی متخصصان و پژوهشگران ایرانی در حوزه های مختلف علوم پایه ،فنی- مهندسی، کشاورزی،محیط زیست، نانوتکنولوژی،هوافضا و ..... می پردازد
(۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۴۷)
اقتصاد ایران
اقتصاد ایران
برنامه اقتصاد ایران به معرفی دستاوردهای اقتصادی ، تجاری ، واردات ، صادرات ، بورس ، اوراق بهادار در داخل ایران می پردازد و با معرفی دست اندر کاران بخش های صنعتی و اقتصادی سعی دارد تا کلیه پیشرفتها در این زمینه ها را به نمایش بگذارد این برنامه به مدت 50 دقیقه روزهای چهارشنبه ساعت 21:30 به وقت تهران پخش می شود.
(۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۴۶)
ورزش ایران
ورزش ایران
با توجه به تغییرات بعمل آمده در کنداکتور شبکه این برنامه با رویکرد ورزشی بمدت 60دقیقه روزهای یکشنبه هر هفته در ساعت 21/25 به وقت تهران از کانال اروپا برای مخاطبان محترم پخش می گردد. ایمیل برنامهvarzesheiran@jjtvn.ir
(۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴)