۳ بهمن ۱۳۹۶ | Jan 23, 2018
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

عوامل تولید

تهیه کننده و کارگردان:

حافظ صفری

تصویربردار:

............

صدابردار:

 ............

تدوینگر:

............

آهنگساز:

............ 

راوی:

............ 

گویندگان متن:

............ 

گالری عکس

معرفی برنامه

 

 

 

 مجموعه مستند « مردمان لب رود »

مردمان لب رود به طور خاص به موضوع رودخانه های غرب کشور پرداخته و تاثیری که این منابع جاری آب بر فرهنگ و آداب رسوم اهالی این منطقه گذاشته را مورد بررسی قرار می دهد . آثار تاریخی به جا مانده از تمدن های حاشیه رودها را مورد مطالعه قرار داده و در حد توان به بازساری برخی از سنت های پیشینیان این مناطق می پردازد .

این مستند در بخش های مختلف کشور تولید می شود و استان های آذربایجان غربی ، کرمانشاه ، کردستان ، ایلام و بخش هایی از استان خوزستان و لرستان را در بر می گیرد .

مستند مردمان لب رود در 13 قسمت 55 دقیقه ای کاری است از شبکه جهانی جام جم که با مشارکت وزارت نیرو و شرکت توسعه منابع آب نیروی ایران ، توسط آقای حافظ صفری تهیه و تولید شده است .

مردمان لب رود به زودی از شبکه جهانی جام جم پخش خواهد شد .

   

 

تهیه کننده و کارگردان برنامه

حافظ صفری

 

حافظ صفری

 حافظ صفری سال 75 به عنوان گزارشگر رادیویی در مرکز ایلام استخدام و پس از راه‌اندازی شبکه استانی سیما به کارگردان ویدئو تغییر شغل داد و حاصل فعالیتش در سیما، ساخت 2 سریال طنز محلی و حدود 6 هزار دقیقه برنامه روتین بود که شاخص‌ترین آنها، سفر به شهرستان‌های استان با عنوان «دیار مهربانی» مورد توجه مخاطبان قرار گرفت که علاوه بر تهیه و کارگردانی، اجرای آن را نیز به عهده داشت.  

ارسال نظرات


نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 5000  


کلیه حقوق متعلق به شبکه جهانی جام جم می‌باشد.