۲۹ تیر ۱۳۹۸ | Jul 20, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

برنامه های شبکه

خانه مهر
برنامه خانه مهر به تهیه کنندگی هومن ستوده و حسین پور صلعی مجله‌ایی خانوادگی است که با هدف افزایش دانش و مهارتهای زندگی برای خانواده‌ها در عرصه‌های مختلف تولید و پخش می‌شود. خانه مهر تلاش می‌کند در قالب آیتم های متفاوتی همچون آشپزی، هنری، پزشکی و پلی بک های اینجا ایران است، کدبانو و ... پاسخگوی نیازهای خانواده‌های ایرانی و دیگر فارسی زبانان مقیم خارج از ایران باشد.
برنامه خانه مهر
با همستان
یک دورهمی دوستانه که ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تلاش دارد تا جدیدترین اطلاعات در حوزه های فرهنگ، جامعه، سینما و ... را در اختیار بینندگان قرار دهد .
با همستان -ز مستان 97 56
ایران شهر
مجموعه ای 30 قسمتی به تهیه کنندگی مصطفی آقا محمدی که در کشور انگلیس تولید می شود. این مجموعه که از زمستان 96 بر روی آنتن شبکه جهانی جام جم می رود، سعی دارد تا مسائل و مشکلات جامعه ایرانیان مقیم اروپا را با تمرکز بر انگلستان به تصویر بکشد و همچنین به سراغ گروههای ایرانی فعال، فارسی زبانان و دوستداران ایرانی موثر و موفق رفته و آنها را به عنوان یک ایران شهری اثرگذار در جامعه میزبان معرفی نماید.
ایران شهر ، فصل دوم - قسمت  -1 - 03
دوربین
دوربین برنامه ای ترکیبی با هدف حفظ و ترویج فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی در بین ایرانیان خارج از کشور و برقراری ارتباط بین ایرانیان در اقصی نقاط دنیا از قاب این برنامه می باشد. پرورش شهروند خبرنگار و مستند سازان آماتور که بتوانند رویدادهای پیرامون خود را به خوبی تحلیل و به تصویر بکشند از نتایج همراهی مخاطبان با این برنامه می باشد که به تهیه کنندگی امور مخاطبان جام جم و با اجرای فاطمه وکیلی روزهای سه شنبه به روی آنتن می رود.
مسابقه دوربین 6
اینجا ایران
اولین قدم ما ایرانیان برای حفظ حیات، شناخت محیط زیست پیرامون، کشورمان ایران، است. معرفی و تصویر کشیدن زیبایی های طبیعی و فرهنگی و تاریخی مناطق ارزشمند این سرزمین بحث کارشناسی پیرامون ارتباط آنها با یکدیگر، افزایش آگاهی مخاطبین در مورد نقاط ناشناخته ایران، نمایش تصاویر خاص با نگاه و کیفیت جدید از طبیعت و محیط زیست ایران، افزایش حس وفاق ملی و وطن پرستی جهت حفاظت از فرهنگ و محیط زیست این سرزمین از اهداف و بخش های برنامه می باشد. برنامه اینجا ایران به تهیه کنندگی آقای پرهام دیباج به روی آنتن می رود.
برنامه اینجا ایران 66
گزارش ورزشی
گزارش ورزشی ، مجموعه برنامه های است که به طور تخصصی پخش زنده رقابت های ورزشی و به طور خاص لیگ برتر و جام حذفی فوتبال کشور را پوشش می دهد .
گزارش ورزشی 2
مستند جام جم
مجموعه برنامه ای ترکیبی در قالب 26 قسمت، به تهیه کنندگی سیدمحمدباقر سجادپور که روزهای سه شنبه هر هفته به پخش مستندات فاخر تولید شده در سازمان صدا و سیما میپردازد. چگونگی آشنایی کارگردان با سوژه مستند و دلایلی که مستندساز را قانع کرده که به ساخت این مستند بپردازد و همچنین بررسی ایده مستند و معنای موجود در آن و در یک کلام چیزی که مستندساز میخواسته با آن مستند به بینندگان ارائه نماید به همراه سکانس برتر آن مستند از مهمترین موضوعاتی است که در این برنامه به آن پرداخته می شود.
مستند جام - قسمت 6 - پارک ملی سیاه کوه 2
دهکده تندرستی
در این برنامه خواص گیاهان و تاثیری که مصرف آنها بر روح و جسم افراد می گذارد را مورد بررسی قرار می دهد .
آرشیو کامل برنامه دهکده تندرستی بر روی سایت جام جم