۲۶ مهر ۱۳۹۸ | Oct 18, 2019
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

برنامه های شبکه

کلمه جستجو :
گروه بندی :
از تاریخ :
تا تاریخ :
خانه مهر
برنامه خانه مهر به تهیه کنندگی هومن ستوده و حسین پور صلعی مجله‌ایی خانوادگی است که با هدف افزایش دانش و مهارتهای زندگی برای خانواده‌ها در عرصه‌های مختلف تولید و پخش می‌شود. خانه مهر تلاش می‌کند در قالب آیتم های متفاوتی همچون آشپزی، هنری، پزشکی و پلی بک های اینجا ایران است، کدبانو و ... پاسخگوی نیازهای خانواده‌های ایرانی و دیگر فارسی زبانان مقیم خارج از ایران باشد.
برنامه خانه مهر
با همستان
یک دورهمی دوستانه که ضمن برقراری ارتباطی صمیمی با ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا تلاش دارد تا جدیدترین اطلاعات در حوزه های فرهنگ، جامعه، سینما و ... را در اختیار بینندگان قرار دهد .
با همستان -ز مستان 97 56
گزارش ورزشی
گزارش ورزشی ، مجموعه برنامه های است که به طور تخصصی پخش زنده رقابت های ورزشی و به طور خاص لیگ برتر و جام حذفی فوتبال کشور را پوشش می دهد .
گزارش ورزشی
پژواک
شک و تردید و شبهات یکی از آفت های جدی دین داری می باشد ، که انسان خدا جو برای حفظ مسیر رشد و تعالی خود باید بکوشد ، با بصیرت و بهره جویی از تعقل و مراجعه به متفکران و پژوهشکران این عرصه برای رفع این آفت اقدام کند . پژواک کاری از گروه معارف اسلامی شبکه جهانی جام جم، برنامه ای است که در راستای پاسخگویی به شبهات دینی تهیه و تولید شده است.
پژواک 03
کنکاش
برنامه کنکاش تولید گروه سیاسی شبکه جهانی جام جم و به تهیه کنندگی فریدون نخستین ماهر و با اجرای رسول ساجدی و مریم هدیه لو، روزهای شنبه هر هفته با دعوت از اساتید مطرح در حوزه های علوم سیاسی و امور بین الملل به تفسیر و تشریح جدیدترین رویدادهای ایران و جهان می پردازد.
کنکاش 3
کودکانه
در برنامه کودکانه ضمن دعوت از کودکان هنرمند در زمینه های مختلف ، قصه گویی ، کاردستی ، اجرای قطعات نمایشی ، شعر و موسیقی ، شاهنامه خوانی ، آشنایی با دیدنیهای ایران ، مشاهیر ایرانی ، آموزش زبان شیرین فارسی و پخش کارتون را شاهد می باشید .
برنامه کودکانه 6
اینجا ایران
اولین قدم ما ایرانیان برای حفظ حیات، شناخت محیط زیست پیرامون، کشورمان ایران، است. معرفی و تصویر کشیدن زیبایی های طبیعی و فرهنگی و تاریخی مناطق ارزشمند این سرزمین بحث کارشناسی پیرامون ارتباط آنها با یکدیگر، افزایش آگاهی مخاطبین در مورد نقاط ناشناخته ایران، نمایش تصاویر خاص با نگاه و کیفیت جدید از طبیعت و محیط زیست ایران، افزایش حس وفاق ملی و وطن پرستی جهت حفاظت از فرهنگ و محیط زیست این سرزمین از اهداف و بخش های برنامه می باشد. برنامه اینجا ایران به تهیه کنندگی آقای پرهام دیباج به روی آنتن می رود.
برنامه اینجا ایران 66
میشه بهتر شد
میشه بهتر شد برنامه ای است ویژه ماه مبارک رمضان که به تهیه کنندگی میثم ریاحی در گروه معارف اسلامی شبکه جهانی جام جم به مدت 60 دقیقه و در 31 قسمت تولید و پخش می شود.
میشه بهتر شد سال 98
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۴۰ مورد، صفحه ۱ از ۵