۴ خرداد ۱۳۹۶ | May 25, 2017
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
فیلم سینمایی « آژانس دوچرخه » از شبکه جهانی جام جم
فیلم داستانی "آژانس دوچرخه" به کارگردانی مسعود کرامتی با مضمونی کودکانه درباره نوجوانی است که به علت فوت پدرش از شهرستان به تهران ‌آمده و با دایی خود زندگی می‌کند او تصمیم می گیرد با کمک چند نوجوان آژانس دوچرخه‌ای برای رفع مایحتاج روزمره ساکنان آپارتمانی که در آن زندگی می‌کنند راه بیاندازند.
فیلم سینمایی « قلب دوم » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی "قلب دوم" به کارگردانی بهنام بهزادی در مورد یک نویسنده است که سال‌ها زندگیش را با تحقیر خانواده زن پولدارش سپری کرده است و بعد از طلاق و جدایی از همسرش شروع به نوشتن یک داستان به نام قلب دوم می کند اما ... علی نصیریان، مهران احمدی و هدی ناصح در این فیلم نقش آفرینی کرده اند. فیلم سینمایی قلب دوم به تهیه کنندگی ابراهیم زاهدی فر یکشنبه اول اسفند 95 ساعت 20:30 به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم به روی آنتن رفته است
فیلم سینمایی « فصل آخر » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی فصل آخر با هنرمندی : هوشنگ توکلی ، فقیهه سلطانی ،مرحوم کاظم افرندنیا و...یکشنبه17بهمن 95 از شبکه جهانی جام جم به روی آنتن رفته است.
فیلم سینمایی « خانه ای مثل شهر» از شبکه جهانی جام جم
خانه‌ای مثل شهر فیلمی به کارگردانی حجت الله سیفی و نویسندگی عبداله اسفندیاری روز یکشنبه 10/11 ساعت 20:30به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم به روی آنتن رفته است.
فیلم سینمایی « شکارچی شنبه » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی "شکارچی شنبه" به کارگردانی پرویز شیخ طادی است.داستان فیلم از یک بندرگاه اسرائیل آغازمی شود؛ زنی یهودی که پس از مرگ همسرش، با یک مرد مسیحی ازدواج کرده است، کودک ۸-۷ ساله خود را در پی اقدامات حقوقی و اصرارهای زیاد پدربزرگش برای مدت کوتاهی به وی می سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانی‌های مادر، وعده می دهد که او یک ماه بیشتر اینجا نمی‌ماند و پس از آن، کودک با اراده خود هرکجا که خواست بماند. اما در این مدت پدربزرگ او ر اوادار به وحشیانه ترین کارها از جمله کشتن
فیلم سینمایی « قلاده های طلا » از شبکه جهانی جام جم
فیلمی به کارگردانی ابوالقاسم طالبی؛ با بازی امین حیایی ، محمدرضاشریفی نیا ، حمیدرضا پگاه ، نیلوفر خوش خلق و ...یکشنبه12دی 95 درساعت 20:15 به وقت تهران ازشبکه جهانی جام جم پخش شده است.
فیلم سینمایی « پسری شبیه بابا » از شبکه جهانی جام جم
"پسری شبیه بابا" تله فیلمی به کارگردانی میلاد کزازی و تهیه کنندگی عظیمه هارون الرشیدی و از درون مایه ای طنز برخوردار است. این فیلم زندگی هنرمندی مشهور را روایت می کند که فردی خود را پدر او معرفی می کند و زندگی وی را متحول می سازد.. سعید داخ، سام درخشانی، سودابه بیضایی، سوسن پرور و ... بازیگرانی هستند که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
فیلم سینمایی « راز درخت لک لک ها » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی « راز درخت لک لک ها » به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رفیع رفیعی روز شنبه 18دی ماه ساعت 2:20به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش شده است.
فیلم سینمایی کودک « تعطیلات دوست داشتنی » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی « تعطیلات دوست داشتنی » ویژه کودک و نوجوان به کارگردان سید وحید حسینی روز دوشنبه و سه شنبه 6 و7 دی ماه در ساعت 20:30 به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش شده است.
سینمایی « خدا حافظ رفیق » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی "خداحافظ رفیق" به قلم و کارگردانی بهزاد بهزادپور در سه اپیزود "خداحافظ رفیق" ، "یک لحظه رنگین کمان" و "گل شیشه ای" با محوریت سال های دفاع مقدس ساخته شده است . کاوه خداشناس، بابک اسلامی، یلدا قشقایی، زیبا کاویانی، عاطفه موسوی، کاوه مهدوی ، سید امیر موسوی و ... در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
قسمت دوم فیلم سینمایی « قاطینگا پاتینگا» از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی « قاطینگا پاتینگا » با بازی زیبای محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن برای کودک و نوجوان در دو قسمت تهیه و پخش شده است. این قسمت ، شنبه 11 دی 95 ساعت 22:30 از شبکه جهانی جام جم پخش شده است.
قسمت اول فیلم سینمایی « قاطینگا پاتینگا » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی « قاطینگا پاتینگا » با بازی زیبای محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن برای کودک و نوجوان در دو قسمت تهیه و پخش شده است. این قسمت ، جمعه 10 دی 95 ساعت 22:30 از شبکه جهانی جام جم پخش شده است.
فیلم سینمایی « یکی مثل من » با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم
یکی مثل من به کارگردانی سینا خزاعی فر؛ عنوان تله فیلمی است که به شیوه¬ای ابتکاری و با زبانی طنز به طرح موضوعی می پردازد که عمده جوانان در هنگام ازدواج و در طول زندگی مشترک با آن مواجهند.
فیلم سینمایی « ته چین » با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم
فیلم تلویزیونی "ته چین" به کارگردانی مهدی حسینی‌وند، درباره زن و شوهری به نام فروغ و مرتضی است که بعد از سال‌ها زندگی مشترک به علت مشغله کاری مرتضی ارتباط عاطفی‌اش با همسرش بسیار کمرنگ شده است اما بروز اتفاقی برای فروغ موجب می‌شود مرتضی به زندگی علاقمند شود. رضا بهبودی، بهناز جعفری، هستی مهدوی فر، دانیال محمودی نیا و ... در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم تلویزیونی "ته چین "روز یکشنبه 5 دی ساعت 20:20 به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش شده است.
فیلم سینمایی «کارد و پنیر» ازشبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی «کارد و پنیر» به کارگردانی محمود معظمی‌ یک طنز ورزشی است که تقابل دو نسل در ورزش‌های مدرن و کهن را روایت می‌کند در این فیلم بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی، رضا داوودنژاد، علیرام نورایی، سمیرا سیاح، علی برجسته، رامین نعمتی، ، بابک برجسته و مجید احتشام زاده بازی کرده‌اند.
فیلم سینمایی اخراجی های 3 (1389) با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم
اخراجی‌ها ۳ آخرین قسمت از سه‌گانه اخراجی‌ها، به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و محصول ایران است. این قسمت اخراجی‌ها به مسائل و مشکلات اخراجی‌ها پس از جنگ و جامعه امروز می‌پردازد.
فیلم سینمایی « دلیران ایران » با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم - قسمت دوم
تاریخ انتشار 19 نوامبر 2016 دلیران ایران عنوان فیلم سینمایی است که از سریال فاخر مختار نامه ، به کارگردانی داود میرباقری ، استخراج شده است. مختارثقفی به پشتوانه همین ایرانیان شیعه و به نیت خون خواهی از حسین ابن علی(ع) علم قیام برافراشته و از آنجا که به وفای کوفیان امیدی نداشت نقش اصلی در قیامش را به عهده ایرانی ها گذاشت تا جایی که کیان ایرانی ، یکی از سرداران اصلی قیام مختار و یکی از ارکان آن شد
فیلم سینمایی « دلیران ایران » با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم - قسمت اول
تاریخ انتشار 19 نوامبر 2016 دلیران ایران عنوان فیلم سینمایی است که از سریال فاخر مختار نامه ، به کارگردانی داود میرباقری ، استخراج شده است. عده ای از ایرانیان پیرو مکتب عدالت گر امام علی(ع) شدند و همچون سایر شیعیان از احیای سنت های جاهلی توسط حکام اموی سخت متالم بودند و مترصد فرصتی مناسب بودن تا بر علیه این نابرابری نو ظهور قیام کنند.
فیلم سینمایی « راه عاشقی »، شبکه جهانی جام جم
تاریخ انتشار 19 نوامبر 2016 فیلم سینمایی « راه عاشقی »،از سریال فاخر مختار نامه ، به کارگردانی داود میرباقری ، استخراج شده است. این فیلم بخش های مهم و ابتدایی این مجموعه است که به زندانی شدن مختار قبل از واقعه عاشورا تا آزادی او و آماده شدن برای قیام می پردازد.
فیلم تلویزیونی «چهره در غبار» با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم
فیلم تلویزیونی «چهره در غبار» (1386) فیلم تلویزیونی «چهره در غبار» به کارگردانی سیدرحیم حسینی و تهیه‌کنندگی محمد خزائی ساخته شده‌است. این فیلم از تولیدات مشترک سیمای
فیلم سینمایی "هور در آتش" با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی "هور در آتش" (1370) بابا عقیل و پسرش رحمت راهی جبهه شده اند….
فیلم سینمایی زیبای یورش با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی یورش (1376) یورش، فیلمی به کارگردانی محسن محسنی نسب و نویسندگی محسن محسنی نسب، سیدجمال حیدری ساختهٔ سال ۱۳۷۶ است.
مستند « دیدار» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
دیدار و گفتگو با پروفسور مهدی بلالی مود پدر علم سم شناسی ایران
مستند « نووری » ؛ قسمت پنجم ، شبکه جهانی جام جم
نووری ( نوبرانه ) ؛ عنوان مجموعه برنامه ای است مستند به تهیه کنندگی مریم رزاقی که با هدف شناساندن میوه ها و سبزیجات جنگلی استان سرسبز مازندران تهیه و پخش شده است . در این برنامه سعی شده است نقش اقتصادی این محصولات را با توجه به فرآوری آن که درخطر فراموشی است بررسی کرده و نقش تولیدات بومی را در اقتصاد خانواده های روستایی مورد واکاوی قرار دهد .
مستند « نووری » ؛ قسمت چهارم ، شبکه جهانی جام جم
نووری ( نوبرانه ) ؛ عنوان مجموعه برنامه ای است مستند به تهیه کنندگی مریم رزاقی که با هدف شناساندن میوه ها و سبزیجات جنگلی استان سرسبز مازندران تهیه و پخش شده است . در این برنامه سعی شده است نقش اقتصادی این محصولات را با توجه به فرآوری آن که درخطر فراموشی است بررسی کرده و نقش تولیدات بومی را در اقتصاد خانواده های روستایی مورد واکاوی قرار دهد . . از عوامل تهیه و تولید این برنامه می توان به تهیه کننده : مریم رزاقی ، راویان : منور محمدی ــ انبیا بابا زاده ، تصویربردار : جواد رزاقی ، نویسنده و گفتار متن : زهرا جهانی ، گوینده تیتراژ : استاد بازی برون و گوینده متن : لیلا علیزاده اشاره کرد.
مستند « نووری » ؛ قسمت سوم، شبکه جهانی جام جم
نووری ( نوبرانه ) ؛ عنوان مجموعه برنامه ای است مستند به تهیه کنندگی مریم رزاقی که با هدف شناساندن میوه ها و سبزیجات جنگلی استان سرسبز مازندران تهیه و پخش شده است . در این برنامه سعی شده است نقش اقتصادی این محصولات را با توجه به فرآوری آن که درخطر فراموشی است بررسی کرده و نقش تولیدات بومی را در اقتصاد خانواده های روستایی مورد واکاوی قرار دهد . دیار مازندران را همگان با نماد دریا و جنگل می شناسند اما کمتر به دیگر قابلیتهای این استان زیبا ، پردا
مستند « نووری » ؛ قسمت دوم ، شبکه جهانی جام جم
نووری ( نوبرانه ) ؛ عنوان مجموعه برنامه ای است مستند به تهیه کنندگی مریم رزاقی که با هدف شناساندن میوه ها و سبزیجات جنگلی استان سرسبز مازندران تهیه و پخش شده است . در این برنامه سعی شده است نقش اقتصادی این محصولات را با توجه به فرآوری آن که درخطر فراموشی است بررسی کرده و نقش تولیدات بومی را در اقتصاد خانواده های روستایی مورد واکاوی قرار دهد .
مستند « دیدار» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
دیداربا خانواده مهرداد زنجانی مقیم کشور نروژ
مستند « نووری » ؛ قسمت اول ، شبکه جهانی جام جم
نووری ( نوبرانه ) ؛ عنوان مجموعه برنامه ای است مستند به تهیه کنندگی مریم رزاقی که با هدف شناساندن میوه ها و سبزیجات جنگلی استان سرسبز مازندران تهیه و پخش شده است . در این برنامه سعی شده است نقش اقتصادی این محصولات را با توجه به فرآوری آن که درخطر فراموشی است بررسی کرده و نقش تولیدات بومی را در اقتصاد خانواده های روستایی مورد واکاوی قرار دهد . دیار مازندران را همگان با نماد دریا و جنگل می شناسند اما کمتر به دیگر قابلیتهای این استان زیبا ، پرداخته شده
مستند « مهاجران» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
دیدار با دکترکوروش فرید پویا ایرانی موفق ساکن هلند
مستند « مهاجران » ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
دیدار با آقای عبداله قربانی آهنگساز و نوازنده مقیم کشور ترکیه
مستند « دیدار» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
سرگذشت خانم صدفی ، نقاش مقیم لندن
مستند « دیدار» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
استاد کیوان ساکت و بررسی مراحل ساخت اثر « کجایید ای شهیدان خدایی» ساخته استاد هوشنگ کامکار با اجرای بیژن کامکار
مستند « مهاجران » معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
مستند « مهاجران » دیداربا آقای حسین نیک اندیش مربی فوتبال مقیم کشور مجارستان
مستند « خانه ای که مسجد شد » از شبکه جهانی جام جم
به پاس زحمات مرحوم حاج قربانعلی نوروز زاده برای تاسیس اولین حسینیه در لندن مستند « دیدار» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
سرودهای خاطره انگیز دهه فجر و انقلاب اسلامی با صحبت های استاد محمد گلریز در خصوص ساخت آثار ؛ « بانگ آزادی ، شهید مطهر و خجسته باد این آزادی » در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی
مستند « خاطرات عمارت قصر » از شبکه جهانی جام جم
مستند « دیدار» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
همایش سرآمدان و نخبگان خراسان جنوبی مقیم خارج از کشور و مصاحبه با آنها
مستند « فصلی از زندگی درگرین » در شبکه جهانی جام جم
مستند « شهریار شعر ایران » از شبکه جهانی جام جم
مستند « شهریار شعر ایران » ، شرحی کوتاه از زندگی سید محمدحسین بهجت تبریزی متخلص به شهریار
مستند « دیدار» ؛ معرفی ایرانیان موفق در خارج از کشور، شبکه جهانی جام جم
اولین همایش سرآمدان مقیم و غیرمقیم خراسان جنوبی با همکاری بنیاد نخبگان خراسان جنوبی
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
یار دبستانی من با جمشید جم و خاطرات ایشان
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
ساخت اولین سرود ملی جمهوری اسلامی ایران توسط استاد محمد بیگلری پور
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
بررسی سرود جمهوری اسلامی ایران با آهنگسازی دکتر حسن ریاحی و شعری از استاد ساعد باقری
پایان کار پهلوی ؛ تاریکی ، خاموشی و مرگ بدون وطن ...
خاک مقدس ایران ، حتی جایی برای جنازه های خاندان پهلوی نداشت و این پایان کارخیانت به مام میهن است .
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
بررسی اثر « الله الله » ساخته استاد فریدون خشنود با صدای رضا رویگری ، از سرودهای خاطره انگیز دهه فجر و انقلاب اسلامی
مستند « مروری بر زندگی پرویز ثابتی » از شبکه جهانی جام جم
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
گفتگو با آقای حمید شاهنگیان و معرفی آثار ایشان
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
گفتگو با استاد عبدالرضا مجدی در خصوص تاثیر انقلاب اسلامی بر موسیقی
مستند « نو مِن » از شبکه جهانی جام جم
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
به یاد مرحوم استاد محمد نوری با حضور استاد محمد سریر و صحبت از قطعه « ایران ایران »
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
گفتگو با کیوان ساکت ، آهنگساز و موسیقیدان در خصوص آهنگ های انقلابی
مستند زندگینامه « فرخ رو پارسای » از شبکه جهانی جام جم
بررسی زندگی و فساد فرخ رو پارسای در دوران تصدی وزارت در رژیم پهلوی دوم
مستد « سینما پهلوی » از شبکه جهانی جام جم
مروری بر فیلم های سفارشی و تبلیغاتی دربار پهلوی در خصوص بزرگنمایی فعالیت های فرح دیبا و محمد رضاشاه در دوران سلطنت
مستند « من از بهار در زمستان می گویم » از شبکه جهانی جام جم
گفتگو با میشل نوفل روزنامه نگار مسیحی لبنانی در خصوص انقلاب اسلامی و ورود امام به ایران و انعکاس این واقعه در روزنامه های کشورهای عربی
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
معرفی قطعه « ایران جوان » با آقای پیمان سلطانی
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
قسمت دوم ؛ « ژاله خون شد » با حضور آقای هادی منتظری
مستند « سازهایی که برای وطن کوک شد » از شبکه جهانی جام جم
قسمت اول ؛ « ای ایران »
وحدت مسلمانان جهان اسلام از منظر علمای شیعه و سنی کانادا
وحدت مسلمانان جهان اسلام از منظر علمای شیعه و سنی کانادا کاری از اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی
بیان احساس وگفتگویی کوتاه با مسافران غیر ایرانی حرم امام رضا(ع) از کانادا
بیان احساس وگفتگویی کوتاه با مسافران غیر ایرانی حرم امام رضا(ع) از کانادا کاری از اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی
سلامی از سر دلتنگی؛ گفتگو با ایرانیان خارج از کشور در مورد دلتنگی زیارت امام رضا(ع)
سلامی از سر دلتنگی؛ گفتگویی با ایرانیان خارج از کشور در مورد دلتنگی زیارت امام رضا(ع) کاری از اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی
مستند «راه حقیقت» گفتگوی زیبا با خانم تازه مسلمان آمریکایی در حرم امام رضا(ع)
برنامه مستند « راه حقیقت » ؛ گفتگویی احساسی و پر معنا با خانم امریکایی مسلمان شده، کاری از اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی
دیدارمقام معظم رهبری با خانواده شهید مسیحی از شبکه جهانی جام جم
دیدارمقام معظم رهبری با خانواده شهید مسیحی و نقل خاطره ایشان از دوست ارمنی ، سال 42 در زندان
مستند زیبای " سفری دیگر 2 (کویر سبز) " روایت دو ایرانگرد اروپایی
مستند «سفری دیگر» درباره تجربه های منحصر به فرد توریست های جوان ایرانی است. در قسمت های گوناگون این مجموعه که از شبکه جهانی جام جم پخش می گردد، شهرها و مناطق مختلف ایران که دارای جذابیت های طبیعی، اجتماعی و فرهنگی هستند معرفی می شود.
مستند زیبای " سفری دیگر 1 (دریاچه سفید) " از شبکه جهانی جام جم
تاریخ انتشار 22 نوامبر 2016 سفری دیگر 1 (دریاچه سفید) کارگردان:رضا فرهمند سال تولید:1395 مستند "سفری دیگر" درباره تجربه های منحصر به فرد توریست ها در ایران است. در قسمت های گوناگون این مجموعه، شهرها و مناطق مختلف ایران که دارای جذابیت های طبیعی، اجتماعی و فرهنگی هستند معرفی می شود. این قسمت : دریاچه سفید (دریاچه نمک) در کویر مرنجاب
مستند پیش رو «از هزار جریب تا قله» نام دارد که به بررسی ابعاد شخصیت استاد فرهیخته دکتر عباس ادیب حبیب آبادی پدر علم فارماکولوژی
(داروسازی) ایران می پردازد. این مستند مهرماه 95 از شبکه جهانی جام جم پخش گردید. این برنامه تصویر زندگی مردی است که دانشگاه اصفهان را از انحلال نجات می دهد.
پخش مستند زیبای ایرانی «حیات در بیابان» از فتح اله امیری در شبکه جهانی جام جم
حیات در بیابان مستندیست که به تنوع حیات جانوری پناهگاه حیات وحش عباس آباد شهرستان نایین می پردازد.
مستند زیبای ایرانی در پناه بلوط از شبکه جهانی جام جم
تاریخ انتشار 25 اکتبر 2016 مستند در پناه بلوط به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی نورمحمدی هنرمند جوان ایلامی، زندگی سنجاب ایرانی در جنگل‌های بلوط زاگرس در غرب کشور را روایت می‌کند، در شبکه‌ی ایلام و به سفارش سیمای استان‌ها تهیه‌شده است.
برنامه «عصر»؛ موضوع بیوتروریسم، با حضور دکترعلی کرمی ونادرطالب زاده درشبکه جهانی جام جم
نگاهی به زندگی شخصی دکتر نظری مجری نام آشنای خانه مهر
در این برنامه، موج شب به سراغ دکتر نظری رفته و از زندگی شخصی او فیلم گرفته و با وی به گفتگو نشسته است.
مستند حرمسرای اشرف
این مستند، روایتی است متفاوت ، که با نگاه حقوق بشری به زندگی اعضای سابق منافقین درپادگان اشرف می پردازد.
مستند زیر پوست اشرف (2)
بازدید از اردوگاه متروک شده اشرف همراه با اعضای جدا شده از منافقین و شرح خیانت های رهبران سازمان در این برنامه به تصویر کشیده شده است.
مستند زیر پوست اشرف (1)
مستندزیر پوست اشرف، روایتی است متفاوت از ناگفته های کمپ اشرف عراق ،که با نگاه حقوق بشری به زندگی طاقت فرسای اعضای سابق منافقین درپادگان اشرف می پردازد.
مصاحبه اختصاصی با فتح الله امیری-قسمت دوم
مصاحبه اختصاصی کانال تلگرام شبکه جهانی جام جم با فتح الله امیری کارگردان مستند #حیات_در_رگهای_سرد و توضیحات ایشان در مورد نحوه ساخت این مستند
اولین تصویر از"افعی دم عنکبوتی"درجهان-شبکه جهانی جام جم
مصاحبه اختصاصی کانال تلگرام شبکه جام جم با فتح ا..امیری
(قسمت دوم) مصاحبه اختصاصی کانال تلگرام شبکه جهانی جام جم با فتح الله امیری کارگردان مستند #حیات_در_رگهای_سرد و توضیحات ایشان در مورد نحوه ساخت این مستند *** پیشنهاد می کنیم این ویدئو را از دست ندید ***
اولین تصویر از لحظه شکار افعی دم عنکبوتی در جهان
اولین تصویر از " افعی دم عنکبوتی" در جهان توسط فتح الله امیری کارگردان شبکه جهانی جام جم در مستند #حیات_در_رگهای_سرد
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ-رخ هفتم(بازآفرینی یک تمدن)
رخ هفتم « بازآفرینی یک تمدن » به تسلط صفویان بر تمام ایران و مستقر کردن حکومت واحد پس از یکهزار سال اشاره دارد. چه خوب است عظمت ایران را در یابیم، ایرانی بمانیم و ایرانی بمیریم...
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ-رخ ششم(استوار چون سرو)
در رخ ششم با عنوان « استوار چون سرو » به فرهنگ غنی ایران زمین و تاثیر آن بر اقوام دیگر به خصوص مهاجمین این کشور پرداخته شده است
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ-رخ پنجم (میناگری با کلمات)
رخ پنجم « میناگری با کلمات » به غنای زبان فارسی و آثار ادبی خلق شده، می پردازد
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ-رخ چهارم (دوران طلایی ایران)
رخ چهارم « دوران طلایی فرهنگ ایران » نام دارد، ورود اسلام و به وجود آمدن فرهنگ جهانی، گسترش علوم و هنرهای جدید را مطرح می کند
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ-رخ سوم (چهارراه تمدن ها)
در رخ سوم « چهارراه تمدن » شاهد اوج گیری هنر ساسانیان در زمینه تجارت، معماری و تاثیرات آن بر چین و رم هستیم
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ-رخ دوم (مدیریت جهانی)
رخ دوم با عنوان « مدیریت امپراطوری جهان » شکل گیری اولین امپراطوری جهان و قوانین بین المللی را به تصویر می کشد
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ-رخ اول (گهواره تمدن)
مستند ﻫﻔﺖ ﺭﺥ ﻓﺮﺥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻧﺎﻡ ﻣﺴﺘﻨﺪﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻫﻔﺖ ﻫﺰﺍﺭ ﺳﺎﻝ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺗﻤﺪﻥ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻤﺎﺩﻫﺎﯼ ﻫﺮ ﺩﻭﺭﻩ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺑﻪ ﻣﺨﺎﻃﺐ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ .رخ اول این مجموعه با عنوان « گهواره تمدن » به شکل گیری شهرهای اولیه، گسترش علوم، تحول خط، آغاز نگارش اشاره دارد.
مستند ققنوس
داستان این مستند در خصوص تکفیری هایی است که از اروپا به سوریه رفته اند. کشور بلژیک بیشترین تعداد این تکفیری ها را شامل می شود. این مستند حول محور به آتش کشیدن مسجد و یک روحانی در بلژیک است. این مستند درباره زندگی شهید حجت الاسلام والمسلمین شیخ عبدالله دحدوح روحانی مغربی الصل است که مسجد امام رضا (ع) را در شهر آندرلخت بلژیک تاسیس کرد و در این مسجد توسط گروه های تکفیری به آتش کشیده شد.
انیمیشن « نگین هفت دریا » از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن « نگین هفت دریا » داستان حاکم ظالم و نادانی است که توسط نیروی شیطانی موجودی به نام یملیخاه که سال‌ها قبل توسط حکیم بزرگ طلسم شده بود، کنترل می‌شود‌. یملیخاه برای اینکه طلسم را بشکند و به اهداف شیطانی خود برسد حاکم را فریب داده تا مردان شهر را در‌بند کند. مهدی ابو‌هاشم « نگین هفت دریا » را با اقتباس آزاد از یکی از داستان‌های «هزار و یک شب» نوشته و عباس محبی آن را کارگردانی کرده و در مرکز پویانمایی صبا تهیه شده است.
فیلم عروسکی "افسانه ی ماردوش" برگرفته از شاهنامه فردوسی از شبکه جهانی جام جم
این اثر عظیم ترین فیلم عروسکی ایران است. انیمیشن "افسانهٔ ماردوش" به کارگردانی حسین مرادی زاده در مرکز پویانمایی صبا ساخته شده و براساس داستانی از شاهنامه فردوسی و سرگذشت ضحاک ماردوش است.
انیمیشن « مینا وپلنگ » از شبکه جهانی جام جم
"مینا و پلنگ"یک انیمیشن سه بعدی است که بر اساس یک داستان واقعی که حدود 100 سال پیش در روستای کندلوس اتفاق افتاده، ساخته شده است؛ مینا دختری است که با مادربزرگ خود در کندلوس زندگی می‌کند. یک روز به تنهایی به جنگل می‌روند و با یک بچه پلنگ آشنا می‌شوند. عقابی به مینا حمله می‌کند و پلنگ او را نجات می‌دهد و.... انیمیشن" مینا و پلنگ" به کارگردانی محمد کوچکی و از تولیدات مرکز پویانمایی صبا بوده و فرید منتظر انیماتور این اثراس
انیمیشن « ببرمازندران » از شبکه جهانی جام جم
فیلم سینمایی انیمیشن ببر مازندارن به کارگردانی مهران گهربخش روزچهارشنبه 8دی ماه 95 ساعت 20:30 به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم به روی آنتن رفته است .
انیمیشن « پسر دریا » از شبکه جهانی جام جم
این انیمیشن را رامین رهبر، علیرضا عین القضاتی،کارگردانی کرده اند و موسیقی آن اثرمجید شهبازی است. خلاصه داستان: ماهی ها در شهر ماهیها زندگی می کنند تا اینکه برای بچه ماهی ها و دریا مشکلی پیش می آید و دچار خطر می شوند که با اتحاد و همبستگی ماهیها مشکل حل می شود و دریا نجات پیدا میکند.این انیمیشن درروز دوازدهم فروردین95 در ساعت19:10به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم به روی آنتن رفته است.
انیمیشن « رستم واسفندیار » از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن " رستم و اسفندیار" بر اساس شاهنامۀ فردوسی نگاشته شده است. گشتاسب، پادشاهی ستمگر است. اسفندیار که فرزند اوست می‌خواهد تاج و تخت سلطنت را از پدر بگیرد؛ اما گشتاسب شرط انتقال پادشاهی به او را نبرد با رستم، جهان‌پهلوان ایران و در بند کردن او قرار می‌دهد، بنابراین اسفندیار برای نبرد با رستم به زابلستان می‌رود...
انیمیشن سینمایی « لباسی برای مهمانی » از شبکه جهانی جام جم
این انیمیشن سینمایی به نویسندگی و کارگردانی سارا نامجو و با موضوع اهمیت و ارزش کار تهیه و تولید شده است. تاریخ پخش روز یکشنبه 12دی در ساعت 18:10به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن « افسانه آرش » از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن"افسانه آرش" به کارگردانی علیرضا کاویان راد و نویسندگی محمد رضا یوسفی در مرکز پویا نمایی صبا ساخته شده است. داستان این انیمیشن در مورد آرش است که در فضای جنگ بین ایران و توران توسط خرداد وخورشید بزرگ می‌شود و از کودکی، توانایی و شجاعت خود را
انیمیشن « افسانه پهلوان روشن » از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن "افسانه پهلوان روشن"به نویسندگی حسن اباذری و کارگردانی سلمی افکاری درمرکز پویانمایی صبا ساخته شده و ماجراهای پدر و پسری است که از ظلم خوانین آسیب دیده و سالها در میان کوه ها و دشت ها ، درس مروت و جوانمردی را آموخته اند و سرانجام با حمایت مردم موفق به شکست آنها می شوند. انیمیشن "افسانه پهلوان روشن" روز شنبه 4 دی ساعت20:15 به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش شده است.
انیمیشن « محمد امین(ص) » از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن "محمد امین (ص)" به سفارش موسسه فرهنگی هنری صبا و کارگردانی پوریا نیک منش در سه قسمت ساخته شده است. این انیمیشن به سه فصل از زندگی رسول گرامی اسلام با عناوین “زهد و پارسایی”، “حجرالاسود” و “قصاص” می‌پردازد و حاوی پندهایی ارزنده از زندگی گوهربار ایشان است.
انیمیشن « پیامبری به نام محمد(ص) » از شبکه جهانی جام جم
این انیمیشن به کارگردانی سیدعلی موسوی نژاد تولید شده است.
انیمیشن زیبای ایرانی « آقای مهربان » ازشبکه جهانی جام جم
این فیلم برگرفته از داستان معروف ضامن شدن امام رضا (ع) برای یک آهوی مادر برای شیر دادن به بچه اش هست. این فیلم سراسر احساس، محبت و عشق است، پیشنهاد می کنیم حتما این انیمیشن زیبای ایرانی را ببینید.
« کشف راز»؛ قصه ای اززندگی ابوریحان بیرونی از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن زیبای « کشف راز»؛ قصه ای از زندگی ابوریحان بیرونی به کارگردانی نیما میگلی و کمیار خسروی
انیمیشن؛ بتانی ازبزرگترین منجمین مسلمان ؛ شبکه جهانی جام جم
ابوعبدالله محمد ابن جابر بن سنان حرانی صابی مشهور به بتانی از بزرگترین منجمین مسلمان است . الزیج بتانی از مهم ترین آثار او به شمارمی رود و احتمالا در همین کتاب به شرح برخی آلات نجومی که به اعتراف برخی از اروپاییان بهتر از آلات نجومی یونان بوده است پرداخته و تاثیری شگرف در تکامل نجوم و ریاضی شرق وغرب داشته است.
انیمیشن؛ حکیم جرجانی؛ پزشک نامدارایرانی،شبکه جهانی جام جم
حکیم جرجانی پزشک نامدار ایرانی، طبیب زبردست گرگانی که در قرن پنجم می زیست. در سال 504 هجری رهسپار خوارزم و دربار قطب ‌الدین ‌محمد سرسلسله خوارزمشاهیان که دربارش مجمع فضلا و دانشمندان بود شد. وی در خوارزم مسئولیت بیمارستان بزرگ آن دیار را پذیرفت
انیمیشن؛ ابن خرداد به، جغرافیدان، تاریخ‌نویس و موسیقی‌شناس ایرانی؛شبکه جهانی جام جم
ابوالقاسم عُبیدالله بن عبدالله اِبْن خُرْدادْبِه‌ْ جغرافی‌دان، تاریخ‌نویس و موسیقی‌شناس ایرانی خراسانی قرن ۳ق و نویسنده کتاب المسالک و الممالک است.
انیمیشن؛ جابربن حیان، دانشمند، کیمیاگروفیلسوف ایرانی؛شبکه جهانی جام جم
جابر بن حیان؛دانشمند و کیمیاگر و فیلسوف ایرانی در قرن یک و دو هجری بود. او را «پدر علم شیمی» نامیده‌اند و بسیاری از روش‌ها مانند تقطیر و انواع ابزارهای اساسی شیمی مانند قرع و انبیق را به او نسبت می‌دهند. پژوهشگران بر این باورند که زادگاه او شهر توس در خراسان ایران و از یک خانواده ایرانی بوده‌است.
انیمیشن؛ محمد معین ، پدیدآورندهٔ فرهنگ معین، شبکه جهانی جام جم
حمّد معین ( ۹ اردیبهشت ۱۲۹۷ در محله زرجوب رشت - ۱۳ تیر ۱۳۵۰ درتهران) استاد زبان فارسی و پدیدآورندهٔ فرهنگ معین است. آرامگاه وی در آستانه اشرفیه قرار دارد
انیمیشن؛ یاقوت حموی؛ جغرافی‌دان وتاریخ‌نویس، شبکه جهانی جام جم
یاقوت حموی وی جغرافی‌دان و تاریخ‌نویس مشهور قرن هفتم هجری قمری است. نام کامل وی: شهاب الدین ابی عبدالله یاقوت بن عبدالله الحموی الرومی البغدادی و ملقب به «الشیخ الامام» است.
انیمیشن؛ ابونصر محمد بن محمد فارابی،فیلسوف،ریاضی وموسیقیدان،شبکه جهانی جام جم
ابونصر محمد بن محمد فارابی از بزرگترین فلاسفه و دانشمندان عصر طلایی اسلام در قرن سوم هجری است.فارابی در علم، فلسفه، منطق، جامعه‌شناسی، ریاضیات و موسیقی تخصص داشت.
انیمیشن؛ ابوالحسن عبدالرحمن صوفی رازی؛ استاد ریاضی وستاره‌شناس برجسته ایرانی؛ شبکه جهانی جام جم
ابوالحسن عبدالرحمن صوفی رازی استاد ریاضی و ستاره‌شناس برجسته ایرانی قرن چهارم هجری بود.او سحابی و ستارگان مزدوج را بدون داشتن تلسکوپ کشف کرد و نظریه بطلمیوس را اصلاح نمود.
انیمیشن؛ ابراهیم بن یحیی زرقالی؛ الاندلسی ازعلما و زیج شناسان قرن پنجم؛ شبکه جهانی جام جم
ابراهیم بن یحیی زرقالی ابواسحاق ابراهیم الزرقالی الاندلسی از علمای قرن پنجم هجری می باشد که در نجوم کروی و رصد و تهیۀ زیج فعالیت های فراوانی نموده است که تأثیرات فراوانی بر دانشمندان مغرب زمین ازجمله کوپرنیک و کپلر داشته است.
انیمیشن زیبای؛ علی‌اکبردهخدا ادیب، لغت‌شناس، سیاست‌مداروشاعر ایرانی؛شبکه جهانی جام جم
علی‌اکبر دهخدا ادیب، لغت‌شناس، سیاست‌مدار و شاعر ایرانی در قرن سیزدهم و چهاردهم هجری است. او مؤلف و بنیان‌گذار لغت‌نامه دهخدا نیز بوده است.
انیمیشن؛ کمال‌الدین محمّد دمیری؛عالِم قرآن، محدث، فقیه وادیب مصری،شبکه جهانی جام جم
کمال‌الدین محمّد دمیری عالِم قرآن، محدث، فقیه، زبان‌شناس و ادیب مصری در قرن هفتم و هشتم هجری بود که بیشتر برای اثرش در جانورشناسی با عنوان حیاة الحیوان الکبری مشهور شده است
انیمیشن؛ عُمَرخَیّام نیشابوری، فیلسوف، ریاضی‌دان، ستاره‌شناس ورباعی سرای ایرانی؛ شبکه جهانی جام جم
انیمیشن؛ عُمَرخَیّام نیشابوری ، فیلسوف، ریاضی‌دان، ستاره‌شناس و رباعی سرای ایرانی قرن چهارم و پنجم هجری است. گرچه پایگاه علمی خیام برتر از جایگاه ادبی اوست
انیمیشن ؛ محمد بن موسی خوارزمی ریاضیدان، فیلسوف، و مورخ شهیر ایرانی ؛شبکه جهانی جام جم
محمد بن موسی خوارزمی ریاضیدان، ستاره‌شناس، فیلسوف، جغرافی دان و مورخ شهیر ایرانی در قرن دوم هجری است. لقب وی معمولاً اشاره به شهر خوارزم دارد که همان خیوه کنونی واقع در جنوب دریاچه آرال مرکزی و بخشی از جمهوری ازبکستان کنونی است شهرت علمی وی مربوط به کارهایی است که در ریاضیات، به‌ویژه در رشته جبر، انجام داده به طوری که هیچیک از ریاضیدانان سده‌های میانه مانند وی در فکر ریاضی تأثیر نداشته‌اند و وی را «پدر جبر» نامیده‌اند
انیمیشن زیبای؛ دانشمند ایرانی و یونانی‌تباردرعرصه علم فیزیک ،شبکه جهانی جام جم
ابوالفتح عبدالرحمن منصور خازنی، دانشمند ایرانی و یونانی‌تباری بود که در قرن‌۶ ‌هجری می‌زیست و به‌عنوان غلام خریداری شد و با حمایت ارباب خود در مرو تحصیلات علمی و فلسفی را پشت سرگذاشت. ٩کتاب را تالیف کرد که کتاب میزان‌الحکمه وی، از مهم‌ترین کتاب‌های قرون وسطی در زمینه مکانیک، تعادل مایعات و فیزیک است.
مجموعه انیمیشن کودکانه شیرین " دانشمندان بزرگ " - ابن بیطار
تاریخ انتشار 22 نوامبر 2016 مجموعه انیمیشن " دانشمندان بزرگ " به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی حور و نویسندگی و کارگردانی فرخ یکدانه و به سفارش مرکز پویانمایی صبا ساخته شده است. انیمیشن " دانشمندان بزرگ " به صورت تلفیقی از کاراکترهای سه بعدی کامپیوتری و پس زمینه های دو بعدی ساخته شده است و به معرفی بزرگان علمی و فرهنگی این مرز و بوم به مخاطبین کودک و نوجوان می پردازد.
قصه های مثنوی انیمیشن عروسکی زیبای ایرانی ، داستان تقسیم زیرکانه از شبکه جهانی جام جم
این انیمیشن که با تکنیک عروسکی تک فریم ساخته شده است محصول زیبایی از هنرمندان جوان ایرانی است و موضوع انیمیشن"قصه‌های مثنوی" برگرفته از داستان‌های پند آموز "مثنوی معنوی" مولوی شاعر و عارف پر آوازه ایرانی است و در هر قسمت با به نمایش کشیدن قصه‌های پند آموز سعی در آموزش غیرمستقیم به کودکان دارد.
انیمیشن زیبای ایرانی تلفیقی زندگینامه "حافظ" از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن حافظ طراحان انیمیشن " حافظ " با الهام ازمینیاتورهای دوران تیموری ، زندگی این غزلسرای بزرگ ایرانی را به تصویر می کشند.تصاویر به جا مانده
انیمیشن زیبای ایرانی «خواجه نصیرالدین طوسی» از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن «خواجه نصیرالدین طوسی» (1392) این انیمیشن به کارگردانی پروین تجوید و به تهیه کنندگی مرکز پویانمایی صبا در یک قسمت 35 دقیقه ای با تکنیک 2 بعدی تولید شده است.
انیمیشن سینمایی زیبای ایرانی «محمدبن زکریای رازی» از شبکه جهانی جام جم
انیمیشن سینمایی « محمدبن زکریای رازی » (1389) این انیمیشن به نویسندگی، کارگردانی و اجرای طرح فرشاد شفیعی و دستیار کارگردانی جواد ابراهیم‌خانی به روش سه بعدی کامپیوتری ساخته شده
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»،ماجراهای اوستا و عبدلی درشبکه جهانی جام جم
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنز به تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر پارسی در نقش اوستا به همراه جواد انصافی بازیگر نقش عبدلی ، نوروزهشتادو چهاراز شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد. برنامه ای با آیتم های شاد و طنز بود که می تواند خاطرات شیرینی را برای شما عزیزان یادآوری کند.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، ماجراهای اوستا و عبدلی در شبکه جهانی جام جم
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنز به تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر پارسی در نقش اوستا به همراه جواد انصافی بازیگر نقش عبدلی ، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد. برنامه ای با آیتم های شاد و طنز بود که می تواند خاطرات شیرینی را برای شما عزیزان یادآوری کند.
جنجالی ترین بخشهای برنامه «نود» درسالهای گذشته، شبکه جهانی جام جم
جنجالی ترین بخشهای برنامه برنامه نود درسالهای گذشته، شبکه جهانی جام جم، جدی و شوخی ، اشکها و لبخندها در هفده سال گذشته با برنامه نود که امروزگنجینه ای شده گران بها از گذشته برای استفاده و تجربه ای تکرار نشدنی ...
مجموعه طنز؛"سلام سلام" تولید۱۳۷۶، شبکه جهانی جام جم
این مجموعه طنز با اجرای رضا عطاران و مرحوم پوپک گلدره به تهیه کنندگی برنامه ساز فقید سیدعلی سمنانی به صورت جنگ و قطعات نمایشی درشبکه جهانی جام جم تولید شد.
مجموعه طنز؛ "سلام سلام" تولید۱۳۷۶، شبکه جهانی جام جم
این مجموعه طنز با اجرای رضا عطاران و مرحوم پوپک گلدره به تهیه کنندگی برنامه ساز فقید سیدعلی سمنانی به صورت جنگ و قطعات نمایشی درشبکه جهانی جام جم در سال 1376 تولید شد.
مجموعه طنز؛ "سلام سلام" تولید۱۳۷۶، شبکه جهانی جام جم
این مجموعه طنز با اجرای رضا عطاران و مرحوم پوپک گلدره به تهیه کنندگی برنامه ساز فقید سیدعلی سمنانی به صورت جنگ و قطعات نمایشی درشبکه جهانی جام جم در سال 1376 تولید شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»،آقا نیکی و دوستان درشبکه جهانی جام جم
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان درشبکه جهانی جام جم
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان درشبکه جهانی جام جم
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروزهشتادوچهاراز شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان درشبکه جهانی جام جم
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان درشبکه جهانی جام جم
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز هشتادو چهار از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
مهدی محمدی پور؛ اولین گزارشگر برنامه « نود »، شبکه جهانی جام جم
جنجالی ترین بخشهای برنامه نود درسالهای گذشته با مهدی محمدی پور اولین گزارشگر برنامه نود...
طنز بسیار زییای داود حیدری
تقلید صدای آقای شهریاری توسط محمود ایرانی
طنز شیرین و خنده دار حسن ریوندی
کلیپهای خنده دار و بسیار زیبای طنز - بابا اتی
سکانسی زیبا از سریال قهوه تلخ ساخته مهران مدیری
سکانس بسیار خنده دار بوکس چارلی چاپلین
نبینید از دستتون رفته!! خیلی باحاله!!
طنز مدیریتی بسیار زیبا
نقدی بسیار زیبا و خنده دار در تقلید گذشتگان - حتما ببینید
« وادی جانان »؛ نماهنگ زیبا و نجوای دلتنگی زیارت امام رضا(ع)، شبکه جهانی جام جم
تو قدر آب چه دانی ، که در کنار فراتی ...
نماهنگ « پنهان مشو »؛ نجوای منتظران موعود، شبکه جهانی جام جم
ای در خدا پنهان شده از چشم ما پنهان مشو شورغریبان راببین ای آشنا پنهان مشو
نجوای صبح سپید؛ دکلمه دعای فرج حضرت صاحب الزمان(عج)، شبکه جهانی جام جم
خلوت شب نور امید من است لطف تو چون صبح سفید من است من زگنه نادم و دل خسته ام ....
نماهنگ « ایران من »، با صدای حسین توکلی، شبکه جهانی جام جم
نماهنگ « عبدالعظیم » با دکلمه زیبای وحید جلیلوند، شبکه جهانی جام جم
« لیلای تاریخ » با صدای علی چراغی در شبکه جهانی جام جم
نماهنگ زیبا و دلنشین « لیلای تاریخ » با شعری از محمد کاظمی پخش از شبکه جهانی جام جم ویژه دفاع مقدس
نماهنگ زیبا و پر شور « قاف گمشده »، شبکه جهانی جام جم
نماهنگ « قاف گمشده» با اجرای سمیر زند
خرم ترین شهر؛ تا آخرین نفس ، هستم کنار تو..
خواننده : امیر اکبری آهنگساز : محمدرضا چراغعلی شاعر : طهمورث پور شیر محمد
نماهنگ پیام آزادی ، خونین شهر ؛ شهر خون آزاد شد...
نماهنگ زیبا و خاطره انگیز از اعلام رادیویی خبر آزاد سازی خرمشهر بخشی از پیام حضرت امام خمینی (ره) و یادی از شهید جهان آرا شبکه جهانی جام جم
خونه ام جای دشمن نیست با صدای مانی رهنما در شبکه جهانی جام جم
نماهنگ خونه ام جای دشمن نیست با صدای مانی رهنما آهنگساز : بابک زرین شاعر : حمیدرضا صمدی شبکه جهانی جام جم
نماهنگ داغ اثری از رضا یزدانی در شبکه جهانی جام جم
نماهنگ داغ با آهنگسازی و صدای رضا یزدانی موضوع : دفاع مقدس ، شهدای گمنام و رزمندگان اسلام شاعر : مرتضی امیری اسفندقه شبکه جهانی جام جم
نماهنگ خرمشهر، شکوه دلنشین ،با خاطرات آزادسازی خرمشهر از شبکه جهانی جام جم
نماهنگ خرمشهر، شکوه دلنشین آهنگساز و تظیم : بهزاد خدارحمی شاعر : بیژن ارژن
نماهنگ سرگشته ، نجوای منتظران ظهور امام زمان(عج)، شبکه جهانی جام جم
نماهنگ سرگشته ، خواننده :حسین کشتکار بوشهری موضوع : انتظار ظهور و نجوای فراق امام زمان(عج) پخش از شبکه شبکه جهانی جام جم
آموزش تلفظ صحیح حروف در نماز
نماهنگ زیبای نماز - نذری
تهیه کننده وکارگردان: امیر یوسفی تصویر سازی و گرافیک: رامین نظری نویسنده: زهره حاج بابایی
نماهنگ زیبای نماز - نیاز
تهیه کننده: امیر یوسفی کارگردان: بابک کلانتری تدوین: شهاب بشیری نویسنده: زهره حاج بابایی
نماهنگ زیبای نماز - وصال
نماهنگ زیبای نماز - نبض سبز
نماهنگ زیبای نماز تهیه کننده و کارگردان: امیر یوسفی تصویرسازی و گرافیک: رامین نظری نویسنده: زهره حاج بابایی
نماهنگ زیبای نماز
تصویر سازی: رامین نظری تهیه کننده و کارگردان:امیر یوسفی
آیا مردان و زنان می تونند فقط دوست معمولی باشن
مصاحبه ای بسیار جالب برای تمام زنان و مردان در سراسر جهان *** حتما ببینید
۵ ساعت بدون حجاب، ۵ ساعت با حجاب
مقایسه برخورد مردها در نیویورک، با دختری که ۱۰ ساعت پیاده روی می کند. ۵ ساعت بدون حجاب ۵ ساعت با حجاب
حجاب قدر مطلق انسان
موج انتخاب حجاب در زنان مشهور غربی
کلیپ زیبای "با حجاب چطور به نظر می رسید؟"
ما برای حجاب چه کردیم؟!!
اجرای زنده هیپنوتیزم(منتال) توسط سعید فتحی روشن
مادرانه ای زیبا ...