۲۲ آذر ۱۳۹۷ | Dec 13, 2018
 
به شبکه جهانی جام جم خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
فیلم سینمایی « زندگی در دست تعمیر» با زیرنویس انگلیسی
ناصر مهندس جوانی است که روز قبل از عروسی اش ناپدید شده و همزمان خبر دستگیری خلافکاری به نام ناصر سامورایی در محله می پیچد. خانواده عروس و داماد که از پیدا شدن ناصر ناامید شده اند حدس می زنند که ناصر همان خلافکار بازداشت شده باشد
زندگی در دست تعمیر
فیلم سینمایی « گذر » با زیرنویس انگلیسی
"گذر"به کارگردانی یاسر طالبی داستان آیت و احمد دوتن از نیروهای انقلابی است که مأموریت دارند تا یک چمدان را به منطقه ای در شمال ایران ببرند و تحویل دهند. احمد توسط نیروهای ساواک دستگیر می شود، ساواک احمد را شکنجه می کند اما او جای آیت را لو نمی دهد، تا اینکه به سراغ خواهر آیت که همسر احمد است، می روند و ...
گذر
فیلم سینمایی « نفر هفتم » با زیرنویس انگلیسی
"نفر هفتم " به کارگردانی داریوش ربیعی داستان مهندسی است به نام امیربادکوبه که در اثر یک اتفاق متوجه رازی پنهان در گذشته اش می شود و به تکاپو می افتد تا پرده از این راز بردارد. میکائیل شهرستانی، سارا خوئینی ها، افشین نخعی، هیلدا خسروی، سیروس کهوری نژاد در آن هنرنمایی نموده اند .
نفر هفتم
فیلم سینمایی « زمانی برای ماندن » با زیرنویس انگلیسی
"زمانی برای ماندن"به کارگردانی محمد دستگردی داستان دو جوان است که در همسایگی هم زندگی می کنند و به هم علاقمند می شوند ولی پدر دختر از فعالان سیاسی است که ... بازیگران : نسرین مقانلو، عبدالرضا اکبری، فلور نظری، شیرین ایزدی، لیلی تقوی، علی اوسیوند
زمانی برای ماندن
فیلم سینمایی « چهار بهار » با زیرنویس انگلیسی
"چهار بهار"داستان دختری به نام تهمینه است که به دلیل تبعید پدرش به سیستان و بلوچستان در قبل از انقلاب و این که امکان ادامه زندگی در این منطقه محروم برایش میسر نبود به خارج از ایران مهاجرت می کند و پس از سال ها به ایران بازمی گردد. این فیلم را محمد رضا اعلامی کارگردانی کرده و کیهان ملکی ، سیما تیرانداز و ترلان پروانه درآن نقش آفرینی نموده اند .
چهاربهار
فیلم سینمایی ، تشکیلات ، با زیرنویس انگلیسی
"تشکیلات"به کارگردانی منوچهر مصیری داستان یک مامورمواد مخدر به نام محمود است که در پی تعقیب دو تن از اعضای یک تشکیلات پیچیده تهیه وتوزیع مواد مخدربا آنها درگیر می شود . این تشکیلات پیش از این ها،درتعقیب محمود بوده تاحدی که همسر سابق او به نام رویا نیز از اعضای این گروه می باشد و حال او که در خارج از کشور است برای تخلیه اطلاعاتی محمود به ایران باز می گردد .
تشکیلات
فیلم سینمایی « نقطه ضعف » با زیرنویس انگلیسی
این فیلم روایت شخصی است با نام مستعار مسافر که به علت فعالیت های تروریستی توسط ماموران امنیتی دستگیر شده است ، ماموران برای کشف اسرار فعالیت های او مجبور می شوند که طی نقشه ای با او همراه شوند و ... جمشید هاشم پور ، جواد گلپایگانی ، حسین پرورش و عباس قاجار در این اثر که توسط محمد رضا اعلامی کارگردانی شده است ، نقش آفرینی نموده اند .
نقطه ضعف
فیلم سینمایی « جای امن » با زیرنویس انگلیسی
سعیدبرای فیلمبرداری ازتظاهرات هفده شهریور ماه ۵۷ به میدان ژاله می رود . فاطمه همسر وی بادوستش مریم درتظاهرات شرکت دارند.پس ازدرگیری وتیراندازی،سعید زخمی می شودودوربینش را به فاطمه می سپارد . ثابت پور، مأمور ساواک ، شاهد ماجر است که برای به دست آوردن دوربین فاطمه را تعقیب می کندو ... کارگردان "جای امن" مجتبی راعی وبازیگران:حسین یاری،محمود پاک نیت،سودابه آقاجانیان و مرحوم حسن جوهرچی.
جای امن
فیلم سینمایی یوز پلنگ با زیرنویس انگلیسی
به کارگردانی ساموئل خاچیکیان داستان یک صاحب منصب رژیم پهلوی است که ازکشور گریخته ودرخانه خوددرایران مقداری زیادی اجناس عتیقه وجواهرات گرانبها،پنهان کرده ونام آنها را یوزپلنگ گذاشته است،راننده و محافظ سابق وی،که از محل نگهداری یوزپلنگ اطلاع دارند،شبانه واردخانه او میشوند.بازیگران:جمشید هاشم پور،مجید مظفری،رضا رویگری،عبدالرضا آشتیانی،ناصر گیتی جاه
یوز پلنگ
فیلم سینمایی بغض باران با زیرنویس انگلیسی
"بغض باران"روایت بانوی است به نام رخساره که وی را به اجبار به همسری یک از خوانین در می آورند تا برای او پسری به دنیا بیاورد ، رخساره صاحب پسری به نام روشن می شود ولی همسر اول خان تاب دیدین این اتفاق را ندارد . این فیلم را فرهاد پاک سرشت کارگردانی کرده و محمد محبوبی ، حسین توشه ، مینا نوروزی فرد و مهرانه بهنهاد در آن نقش آفرینی نموده اند .
بغض باران
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹
۸۶ مورد، صفحه ۱ از ۹
عشق به سبک دیکتاتور
مستند عشق به سبک دیکتاتور با زیرنویس انگلیسی از شبکه جهانی جام جم. این مستند روایتی از شخصیت فردی و خانوادگی صدام حسین از زبان معشوقه او است.
معشوقه صدام
شهریار شعر ایران
"شهریار شعر ایران" از محصولات قدیمی صدا و سیمای مرکز تبریزاست که شرحی کوتاه از زندگی سید محمدحسین بهجت تبریزی متخلص به شهریاراست.
شهریار شعر ایران
شاهدان هزار ساله
مستند «شاهدان هزار ساله» ساخته محمدرضا کیوانفر با موضوع علمی و جغرافیایی است که چگونگی پیدایش زمین از آغاز و تغییرات اکوسیستمی را در ایران بررسی می کند. رشته کوه های البرز به عنوان بزرگ ترین رشته کوه در خاورمیانه، شکل گیری جنگل های خزری حاشیه البرز، نوع پوشش گیاهی و عمر دو میلیون ساله جنگل های شمال کشور در این مستند بررسی می شود.
شاهدان هزار ساله
زندگی با مشتی اسماعیل
"مشتی اسماعیل"ساخته ی مهدی زمانپورکیاسری ما را با شخصیتی به ظاهر معمولی آشنا می کند که هر چه بیشتر همراهش می شویم، بیشتر تحسینش می کنیم و به سبب ویژگی هایش به او آفرین می گوییم. بر خلاف القای طبیعی و هوشمندانه آغاز فیلم، فیلمساز می خواهد از غنای مشتی اسماعیل و زندگی اش بگوید و نه فقر او در حالی که در ابتدا شاید برعکس به نظر برسد.
مشتی اسماعیل
رو در رو با شیطان
"رو در رو با شیطان" به بررسی مقاومت نیروهای نظامی ایران در برابر نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس در جریان جنگ ایران و عراق خصوصاً دو سال آخر آن که به رویارویی شدید ایران و آمریکا در خلیج فارس انجامید می پردازد.
رو در رو با شیطان
مستند حجاب و آزادی - قسمت 10 - قسمت پایانی
مستند"حجاب و آزادی"که به آزادی بخشی حجاب میپردازد.گزیده ای ازمستندهای: بهشت ازآن من است،مبارزان راه خدا،حجاب در فرانسه،زنان دراسلام ومصاحبه باخانم ها سمیرا الخوالده، دیائومبوج،عزیزه عابدی،ایمان شراری،هنکه وبر، نصیبه طاهر،براتی پاگاتا،ملک نیا، ملیسا کارتروآقایان شیخ مصطفی مناس،محمدحبش،مجاهدگل تکین،سهیل عروسی ومحمدعلی جمعه.
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 9
مستند"حجاب و آزادی"که به برخوردحاکمان با گسترش حجاب میپردازد.گزیده ای ازمستندهای: بهشت ازآن من است،مبارزان راه خدا،حجاب در فرانسه،زنان دراسلام ومصاحبه باخانم ها گلنار جمال،مریم هاشمی،آناستازیا(فاطمه)بژوا،نسیمه یوگووا،سعیدا،هنکه وبر،کوکب عدنان،نصیبه طاهر،هدایت توکسال،عزیزه عابدی،اصلانی،دیائومبوج،فاطمه احمد،سمیرا الخوالده،ایمان ملیسا کارتر،سوسان تیام،شهناز فاکوش،نصیبه طاهر
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 8
مستند"حجاب و آزادی"که به مواجهه فمنیسم باحجاب میپردازد.گزیده ای ازمستندهای: مبارزان راه خدا،حجاب در فرانسه،زنان دراسلام،اعترافات یک معتاد به خرید،بهشت ازآن من است ومصاحبه باخانم ها عظیم زاده،علم الهدی،طوبی حسن، عزیزه عابدی، نورسته ابراهیم آوا، فیاض، سمیرا الخوالده، ایمان شراری، میترا عباسی، ملیسا کارتر،حلیمه حسینی ،منیژه فضلی، سوسان تیام، شهناز فاکوش،نصیبه طاهر
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 7
مستند"حجاب و آزادی" کاری ازگروه سیاسی شبکه جهانی جام جم درسال 1390 (تهیه کننده : ناصرشیخی اثنی عشری ونویسنده:کاظم احمدی) که به رابطه حجاب با سیاست ، اقتصاد و فرهنگ مدرن میپردازد.گزیده ای ازمستندهای:اعترافات یک معتاد به خرید،بهشت ازآن من است، قرن خودپرستی ومصاحبه باخانم ها : علم الهدی، عظیم زاده ، براتی پاگاتا ، نسیمه یوگووا ، آناستازیا بژوا، عزیزه عابدی و فیاض .
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 6
مستند"حجاب و آزادی"که به کنترل فرهنگی کودکان ونوجوانان میپردازد.گزیده ای ازمستندهای: حضرت محمد (ص) میراث یک پیامبر،حجاب در فرانسه،زنان دراسلام،اعترافات یک معتاد به خرید،آخرین شاه،حریم ریحانه،بهشت ازآن من است ومصاحبه باخانم ها صالحه اردیم،پریسا وفایی، امینه خبدانی، مکنون، آناستازیا بژووا، نزیه صالح، نسیمه باباجی، فیاض وآقایان خاخام موشه آریل فریدمن، کشیش گریگور نرسیسیانس، محمدعلی جمعه
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 5
مستند"حجاب و آزادی"که به صنایع زیبایی(مد،لوازم آرایشی وجراحی های زیبایی)میپردازد.بخشهایی ازمستندهای:زنان دراسلام،اعترافات یک معتاد به خرید،آخرین شاه،حریم ریحانه،بهشت ازآن من است ومصاحبه باخانم هاعظیم زاده،طوبی حسن،دکتر مکنون،فاطمه احمد، علم الهدی،محبوبه کریمی،نصیبه طاهر،گلنار جمال،صالحه ادریم،جری ماسا،کوکب عیدان،وفا برکات وآقایان مرحوم آیت الله عمید زنجانی، شیخ مصطفی نیاس،یاسر مسعود،سهیل عروس
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 4
مستند"حجاب و آزادی"که به نقش رسانه درکشف حجاب میپردازد.بخشهایی ازمستندهایی مانند؛حریم ریحانه،زنان دراسلام،اعترافات یک معتاد به خرید،بهشت ازآن من است وفیلمهای تبلیغاتی دوره پهلوی ومصاحبه باخانم هاعظیم زاده، سمیرا الخوالده، سوسان تیام، الهه و شهربانو منصوریان، نصیبه طاهر، براتی پاگاترا، حلیمه حسینی، ایوان ریدلی، دیوانی، نورالدین وآقایان شیخ مصطفی مناس،خاخام موشه آریل فریدمن وروشن اوغلو.
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 3
کاری ازگروه سیاسی شبکه جهانی جام جم درسال 90 (تهیه کننده:ناصرشیخی اثنی عشری ونویسنده:کاظم احمدی) که به سلطه استعمارواثرپذیری حاکمان ازغرب میپردازد.بخشهایی ازمستندهایی مانند؛آخرین شاه،حریم ریحانه،زنان در اسلام،حجاب درفرانسه وفیلمهای تبلیغاتی دوره پهلوی ومصاحبه باخانم هاعظیم زاده،نسیمه باباجی،هدایت توکسال،ترکچی،مروه کاراکچی(نماینده مجلس درکشورترکیه)وآقایان مائیس قلی اف،ایهان بیلگین وروشن اوغلو.
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 2
کاری ازگروه سیاسی شبکه جهانی جام جم درسال 90 (تهیه کننده:ناصرشیخی اثنی عشری ونویسنده:کاظم احمدی) که به جایگاه سیاسی،سابقه حجاب درادیان ونمادهویت زن درتمدن هامیپردازد.بخشهایی ازمستندهایی مانند؛راهبه،زنان در اسلام وفیلم نبردالجزایرو مصاحبه با خانم ها عظیم زاده،نسیمه باباجی،طوبی حسن،نصیبه طاهر،ترکچی،هاجرعبدالکافی،گریگوری،شهنازفاکوش وآقای مجاهدگل تکین،کشیش گریگوری و خاخام موشه آریل فریدمن.
مستند حجاب و آزادی
مستند حجاب و آزادی - قسمت 1
کاری ازگروه سیاسی شبکه جهانی جام جم درسال 90 (تهیه کننده:ناصرشیخی اثنی عشری ونویسنده:کاظم احمدی) که به نقش حجاب درتمدن ها،روندکشف حجاب وآثارآن در جامعه میپردازد.بخشهایی ازمستندهایی مانند؛مبارزان راه خدا،بهشت ازآن من است وفیلم نبردالجزایرو مصاحبه با خانم ها عظیم زاده،سمیراالخوالده،منیژه فضلی،سوسان تیام،هنکه وبر،می خشاء،نورسته ابراهیم آوا،ایمان شراری،نسیمه یوگووا،شهنازفاکوش وآقای مائیس قلی اف.
مستند حجاب و آزادی
مستند تش و چاله
این مستند به نحوه معیشت، دامداری، کوچ و آداب و رسوم ایل بختیاری در دشت های چهارمحال و بختیاری می پردازد. بختیاری ها از قدیمی ترین ایلات فلات ایران اند و ساختار و نظام خانوادگی مشخصی دارند که از باب، طایفه، تیره، تش، اولاد و خانوار تشکیل شده است.« مستند جام» مجموعه برنامه ای ترکیبی که به مستندات فاخر تولید شده در سازمان صدا و سیما میپردازد.
تش و چاله
نقد و بررسی مستند « روزهای صفر » در برنامه " عصر "
"روزهای صفر" به کارگردانی الکس گیبنی در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و به موضوع حملات سایبری آمریکا و اسراییل به برنامه اتمی ایران می پردازد.
بررسی مستند روزهای صفر
مستند بدون فیلتر
در این مستند به شکل گیری تلگرام ، اهداف آن و نحوه مهاجرت کاربران از وایبر به تلگرام پرداخته شده ودر ادامه مستند " بدون فیلتر " مصاحبه ای با ادمین کانالهای پورن کینگ و درآمد های آنها و ارتباط تلگرام باداعش و ارتباطات مدیرتلگرام با سرویس های جاسوسی پرداخته شد این مستند با واکنش کاربران درشبکه های اجتماعی و نیز وزریر ارتباطات روبه رو شده است .
مستند بدون فیلتر
« بدون تعارف » با خانواده مسیح علینژاد
معصومه علی نژاد قمی کلایی با نام مستعار مسیح علینژاد، تحت عنوان جعلی خبرنگار آزاد ، در خارج از کشور تلاش های خود را برای عناد با انقلاب اسلامی و حجاب اسلامی آغاز کرد. این برنامه گفتگویی است با خانواده او در ایران .
« بدون تعارف » با خانواده مسیح علینژاد
مستند باغبان
مستند " باغبان " به تهیه کنندگی و کارگردانی حبیب علوانی روایتی است ساده از زندگی معلمی خلاق و پژوهشگر به نام عبدالحسین مشهور که مدت سی سال است به کار آموزش و پژوهش مشغول بوده و حروف الفبا را با اشعاری زیبا به دانش آموزان اول ابتدایی آموزش می دهد و در کنار آن همزمان به کشاورزی مشغول بوده و از مادر پیرش نیز مراقبت می کند.
مستند باغبان
مستند آفتابگردان - قسمت 13
روایت زندگی مگندا لنا تورس مرینو
مستند آفتابگردان
مستند آفتابگردان - قسمت 12
روایت زندگی ملانی فرانکلین(مرضیه هاشمی)-آمریکا
مستند آفتابگردان
مستند آفتابگردان - قسمت 11
روایت زندگی گواد الوپه دامارا
مستند آفتابگردان
مستند آفتابگردان - قسمت 10
روایت زندگی سوفیا کوتلاکی از یونان
مستند آفتابگردان
مستند آفتابگردان - قسمت 9
روایت زندگی گلندا اوربین(سمیه رنجبر) از آمریکا
مستند آفتابگردان
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳ ۴
۱۰۰ مورد، صفحه ۱ از ۴
انیمیشن یاقوت حموی
دانشمندان بزرگ " به کارگردانی فرخ یکدانه که به صورت تلفیقی از کاراکترهای سه بعدی کامپیوتری و پس زمینه های دو بعدی ساخته شده به معرفی بزرگان علمی و فرهنگی این مرز و بوم به مخاطبین کودک و نوجوان می پردازد.این مجموعه در قالبی فانتزی با استفاده از طنز کلامی برای گروه سنی کودک تولید شده است.
انیمیشن نبرد حضرت داود با ارمنیا
مجموعه پویانمایی « فرمانروایان مقدس » به کارگردانی امیرمحمد دهستانی و تهیه کنندگی مؤسسه فرهنگی صبا می باشد . این مجموعه برگرفته از داستان پیامبران بنی اسرائیل همچون حضرت ساموئل، فرمانروایان طالوت، نبرد حضرت داوود با جالوت، فتح اورشلیم، نبرد حضرت داوود با آرامیان، حضرت سلیمان و ملکه صبا و انتهای حکومت حضرت سلیمان ساخته شده است
انیمیشن محمدامین
انیمیشن کشف رازی-ابوریحان بیرونی
انیمیشن قلب خورشید
انیمیشن قصه های مثنوی
انیمیشن قربانی حضرت ابراهیم ع
انیمیشن فرمانروایی حضرت سلیمان
مجموعه پویانمایی « فرمانروایان مقدس » به کارگردانی امیرمحمد دهستانی و تهیه کنندگی مؤسسه فرهنگی صبا می باشد . این مجموعه برگرفته از داستان پیامبران بنی اسرائیل همچون حضرت ساموئل، فرمانروایان طالوت، نبرد حضرت داوود با جالوت، فتح اورشلیم، نبرد حضرت داوود با آرامیان، حضرت سلیمان و ملکه صبا و انتهای حکومت حضرت سلیمان ساخته شده است
انیمیشن فرمانروایی تالوت
« فرمانروایان مقدس » مجموعه ی پویانمایی به کارگردانی امیرمحمد دهستانی است . این مجموعه داستان پیامبران و انبیایی از بنی اسراییل است که در زمان خود به حکومت رسیدند. قصه این مجموعه جذاب تماما برگرفته از قرآن و روایات است و وقایع زمان سموییل طالوت داوود و سلیمان را روایت میکند
انیمیشن شهادت امام هادی ع
تعداد نمایش:۱ ۲ ۳
۲۹ مورد، صفحه ۱ از ۳
پخش جنجالی ترین بخش های برنامه نود از شبکه جام جم - 2
پخش جنجالی ترین بخش های برنامه نود از شبکه جام جم - 1
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، ماجراهای اوستا و عبدلی
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنز به تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر پارسی در نقش اوستا به همراه جواد انصافی بازیگر نقش عبدلی ، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد. برنامه ای با آیتم های شاد و طنز بود که می تواند خاطرات شیرینی را برای شما عزیزان یادآوری کند.
جنجالی ترین بخشهای برنامه «نود» درسالهای گذشته، شبکه جهانی جام جم
جنجالی ترین بخشهای برنامه برنامه نود درسالهای گذشته، شبکه جهانی جام جم، جدی و شوخی ، اشکها و لبخندها در هفده سال گذشته با برنامه نود که امروزگنجینه ای شده گران بها از گذشته برای استفاده و تجربه ای تکرار نشدنی ...
مجموعه طنز؛"سلام سلام" تولید۱۳۷۶، شبکه جهانی جام جم
این مجموعه طنز با اجرای رضا عطاران و مرحوم پوپک گلدره به تهیه کنندگی برنامه ساز فقید سیدعلی سمنانی به صورت جنگ و قطعات نمایشی درشبکه جهانی جام جم تولید شد.
مجموعه طنز؛ "سلام سلام" تولید۱۳۷۶، شبکه جهانی جام جم
این مجموعه طنز با اجرای رضا عطاران و مرحوم پوپک گلدره به تهیه کنندگی برنامه ساز فقید سیدعلی سمنانی به صورت جنگ و قطعات نمایشی درشبکه جهانی جام جم در سال 1376 تولید شد.
مجموعه طنز؛ "سلام سلام" تولید۱۳۷۶، شبکه جهانی جام جم
این مجموعه طنز با اجرای رضا عطاران و مرحوم پوپک گلدره به تهیه کنندگی برنامه ساز فقید سیدعلی سمنانی به صورت جنگ و قطعات نمایشی درشبکه جهانی جام جم در سال 1376 تولید شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»،آقا نیکی و دوستان
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروزهشتادوچهاراز شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز 84 از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
نمایش طنز؛ «نسیم بهاری»، آقا نیکی و دوستان
برنامه نسیم بهاری مجموعه طنزبه تهیه کنندگی مصطفی ایزدی و اجرای داود حیدری، کارگردانی محمد اوزی با بازی امیر نیکیاردرنقش آقا نیکی، نوروز هشتادو چهار از شبکه جهانی جام جم تقدیم بینندگان شد.
مهدی محمدی پور؛ اولین گزارشگر برنامه « نود »، شبکه جهانی جام جم
جنجالی ترین بخشهای برنامه نود درسالهای گذشته با مهدی محمدی پور اولین گزارشگر برنامه نود...
طنز بسیار زییای داود حیدری
تقلید صدای آقای شهریاری توسط محمود ایرانی
طنز شیرین و خنده دار حسن ریوندی
کلیپهای خنده دار و بسیار زیبای طنز - بابا اتی
سکانسی زیبا از سریال قهوه تلخ ساخته مهران مدیری
سکانس بسیار خنده دار بوکس چارلی چاپلین
نبینید از دستتون رفته!! خیلی باحاله!!
طنز مدیریتی بسیار زیبا
نقدی بسیار زیبا و خنده دار در تقلید گذشتگان - حتما ببینید
آیا مردان و زنان می تونند فقط دوست معمولی باشن
مصاحبه ای بسیار جالب برای تمام زنان و مردان در سراسر جهان *** حتما ببینید
۵ ساعت بدون حجاب، ۵ ساعت با حجاب
مقایسه برخورد مردها در نیویورک، با دختری که ۱۰ ساعت پیاده روی می کند. ۵ ساعت بدون حجاب ۵ ساعت با حجاب
حجاب قدر مطلق انسان
موج انتخاب حجاب در زنان مشهور غربی
کلیپ زیبای "با حجاب چطور به نظر می رسید؟"
ما برای حجاب چه کردیم؟!!
اجرای زنده هیپنوتیزم(منتال) توسط سعید فتحی روشن
مادرانه ای زیبا ...