اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

معارفه مدیر گروه معارف اسلامی شبکه جهانی جام جم

طی حکمی آقای دکتر ملکی مدیر شبکه جهانی جام جم، آقای دکتر محمد مهدی ملک قاسمی را به عنوان مدیر گروه معارف اسلامی شبکه منصوب کردند.

دکتر ملکی در این حکم انتظارات شبکه از مدیرگروه معارف اسلامی شبکه جهانی جام جم را چنین تعریف کردند :

          با توجه به تخصص، تجربه و تعهد جنابعالی، به عنوان  «مدیر گروه معارف اسلامی شبکه جهانی جام جم» منصوب می شوید. مقتضی است ضمن هماهنگی و همراهی با شورای معارف، با بهره گیری از اسناد بالادستی و راهبردهای محتوایی طراحی شده در رسانه ملی و توجه به مأموریت های تعریف شده برای شبکه جهانی جام جم و نیز استفاده از توان و ظرفیت برنامه سازان، کارشناسان و هنرمندان دین آگاه، در جهت تعمیق هویت دینی، گسترش ارزش های اخلاقی، ترویج سبک زندگی اسلامی _ ایرانی و آشنا سازی ایرانیان خارج کشور با احکام و معارف قرآنی تاکید گام بردارید.

      

 

آخرین اخبار

گفتگو درباره بیماری هپاتیت در خانه مهر سیروس گرجستانی درگذشت ویژه برنامه روزخوش در میلاد امام رضا (ع) سیمای کرمانشاه در قاب جام جم آموزش کیک پسته و بلوبری در خانه مهر جمع ایرانی در شب میلاد امام هشتم ارزش آفرینی بر اساس ظرفیتهای فردی خاطرات تاکسیرانان پایتخت در جمع ایرانی کرونا و تاثیر آن در تعهدات میلاد امام رضا (ع) مبارک رواق در شوق میلاد امام هشتم شناخت سبک هندی در آنچه خودداشت چگونه خانواده آینده خود را تعیین کنیم شکست‌های طلایی در مسیر موفقیت آموزش تهیه کالباس مرغ و قارچ خانگی در خانه مهر درباره آینده و تدارک پیوسته آموزش ببینید. یک روز خوش با تغییر زاویه دید معرفی یک روش جالب برای تشخیص کووید 19 شادی و نشاط در جمع ایرانی پخش زنده مسابقات لیگ برتر فوتبال از جام جم همه چیز درباره داوری بین المللی در مشاور یک روزخوش با شور و هیجان پاسداشت شهدای هفت تیر در جمع ایرانی ایران، قربانی تروریسم بانوان بسکتبالیست در ورزش ایران جمع ایرانی محبوب هر ایرانی آخرین روند پیشگیری و ابتلا به کرونا در خانه مهر توصیه های روزخوش برای بهبود روابط خانواده عطر بیدمشک و طعم نقل ناب در جام جم جمع ایرانی به سوی موفقیت نکته های خانه مهر درباره رشد طبیعی گفتار و زبان گفتگو از عظمت جهان هستی در رواق آموزش میلک شیک بادام زمینی در خانه مهر پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی در جمع ایرانی روز خوش و راه رسیدن به خوشبختی آنچه خود داشت به سبک خراسانی میپردازد . جمع ایرانی در شب میلاد حضرت معصومه (س) طرز تهیه کیک عسل با سس کارامل در خانه مهر راهنمای تعامل خانواده در روز خوش طرز تهیه پرده پیلاوی در خانه مهر دختران موفق ایرانی در جمع ایرانی روز خوش همراه بانوان ورزشکار درخشش نوجوانان در جمع ایرانی تازه های جمع ایرانی از مدرسه و دانشگاه گذرنامه و مسائل آن در برنامه مشاور ادامه تظاهرات مردم آمریکا علیه نژادپرستی رکوردداران عملیات ذهنی و ورزشی در جمع ایرانی اکسیژن عاطفی برای ادامه حیات خانواده تغییر؛ خوب یا بد !!!! موسیقی ایرانی پای ثابت جمع ایرانی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها