اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

شناخت سبک هندی در آنچه خودداشت

برنامه آنچه خود داشت، سه شنبه 10 تیر ماه (30 ژوئن 2020) با موضوع سبک هندی از شبکه جهانی جام جم پخش می شود .

سبک هندی ازجمله مکتب های شعری در ادبیات فارسی است که آثار منحصر بفردی توسط شاعران در این قالب سروده شده است . ابیات بی نظیر صائب تبریزی، بارزترین نمونه های این سبک شعری می باشد .

بر همین اساس آنچه خودداشت این قسمت از برنامه ی خود را به سبک هندی اختصاص داده و از دکتر بهمن بنی هاشمی جهت تحلیل و کارشناسی موضوع یاد شده دعوت کرده است .

ضمنا دیگر بخش های ارائه شده به شرح زیر می باشد .

بخش خوشنویسی با هنرنمایی استاد شمس الدین مرادی و افسانه شهبازی

قند پارسی (خوانش شعر شاعران مشهور) توسط سعید اسلام زاده

بال شعر ( شعر خوانی شاعران فعال کشور) با معرفی امیر بیگدلی

حکایت دوست ( بازشناسی مفاخر ایران زمین) با معرفی استاد امیری فیروزکوهی

و بخش شعر شما که این هفته به شعر خوانی عباس رضا دوست از سوئد همراه است .

این برنامه با اجرای دکتر رشیدکاکاوند و سارا شاکری پخش می شود .

برنامه ادبی آنچه خودداشت، هر سه شنبه ساعت 23:00 به وقت اروپای مرکزی و لس آنجلس و هر چهارشنبه ساعت 23:00 به وقت سیدنی از جام جم پخش می شود .

آخرین اخبار

ویژه برنامه روزخوش در میلاد امام رضا (ع) سیمای کرمانشاه در قاب جام جم آموزش کیک پسته و بلوبری در خانه مهر جمع ایرانی در شب میلاد امام هشتم ارزش آفرینی بر اساس ظرفیتهای فردی خاطرات تاکسیرانان پایتخت در جمع ایرانی کرونا و تاثیر آن در تعهدات میلاد امام رضا (ع) مبارک رواق در شوق میلاد امام هشتم شناخت سبک هندی در آنچه خودداشت چگونه خانواده آینده خود را تعیین کنیم شکست‌های طلایی در مسیر موفقیت آموزش تهیه کالباس مرغ و قارچ خانگی در خانه مهر درباره آینده و تدارک پیوسته آموزش ببینید. یک روز خوش با تغییر زاویه دید معرفی یک روش جالب برای تشخیص کووید 19 شادی و نشاط در جمع ایرانی پخش زنده مسابقات لیگ برتر فوتبال از جام جم همه چیز درباره داوری بین المللی در مشاور یک روزخوش با شور و هیجان پاسداشت شهدای هفت تیر در جمع ایرانی ایران، قربانی تروریسم بانوان بسکتبالیست در ورزش ایران جمع ایرانی محبوب هر ایرانی آخرین روند پیشگیری و ابتلا به کرونا در خانه مهر توصیه های روزخوش برای بهبود روابط خانواده عطر بیدمشک و طعم نقل ناب در جام جم جمع ایرانی به سوی موفقیت نکته های خانه مهر درباره رشد طبیعی گفتار و زبان گفتگو از عظمت جهان هستی در رواق آموزش میلک شیک بادام زمینی در خانه مهر پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی در جمع ایرانی روز خوش و راه رسیدن به خوشبختی آنچه خود داشت به سبک خراسانی میپردازد . جمع ایرانی در شب میلاد حضرت معصومه (س) طرز تهیه کیک عسل با سس کارامل در خانه مهر راهنمای تعامل خانواده در روز خوش طرز تهیه پرده پیلاوی در خانه مهر دختران موفق ایرانی در جمع ایرانی روز خوش همراه بانوان ورزشکار درخشش نوجوانان در جمع ایرانی تازه های جمع ایرانی از مدرسه و دانشگاه گذرنامه و مسائل آن در برنامه مشاور ادامه تظاهرات مردم آمریکا علیه نژادپرستی رکوردداران عملیات ذهنی و ورزشی در جمع ایرانی اکسیژن عاطفی برای ادامه حیات خانواده تغییر؛ خوب یا بد !!!! موسیقی ایرانی پای ثابت جمع ایرانی نگاهی به هویت فرهنگی و حس تشخیص در برنامه روزخوش سرزمین هزار چشمه در قاب شبکه جهانی جام جم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها