اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تاکید بر لزوم برقراری نظام پیشنهادات طی چهار نشست مدیر شبکه جهانی جام جم و کارکنان این شبکه

در نشست مدیر شبکه جام جم با همکاران این مجموعه بر ضرورت برگزاری نشست های صمیمانه و همفکری مدیران شبکه‌ها با کارکنان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی جام جم؛ حسن ملکی مدیر شبکه جام جم در این نشست با اشاره به مجزا شدن سه کانال جام جم، تلاش های پرثمر همکاران که موجب شکوفایی این شبکه و تبدیل آن به 3 کانال مجزا شده را ستود و تعامل مستمر با کارکنان، تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه های همکاران و بهره گیری از خرد جمعی برای پیشبرد بهتر امور شبکه را جزو وظایف اصلی خود دانست.

وی رسالت همکاران تولید و فنی را پس از 3 کاناله شدن شبکه سنگین تر دانست و از آنها خواست تا تمام تلاش خود را برای تقویت تجهیزات، استودیوها و رژی های شبکه به کار برده و گام بعدی خود را حرکت به سوی HD و حتی 4K شدن شبکه تعریف کنند.

ملکی همچنین بر ضرورت برگزاری نشست های صمیمانه و همفکری مدیران شبکه ها با کارکنان با توجه به تاکید معاون سیما اشاره کرد و گفت: این جلسات بدون حضور مدیران صف و ستاد شبکه برگزار می شود تا همکاران نقطه نظرات خود را به راحتی با مدیر شبکه در میان بگذارند.

مدیر شبکه جام جم در این نشست با لزوم تقویت بدنه کارشناسی گروه ها، طرح و برنامه و اطلاعات و برنامه ریزی، برضرورت ارائه ایده های خلاقانه برای تولید برنامه های جذاب از سوی همکاران فعال در گروه های برنامه ساز تأکید کرد.

نشست

ملکی، تأمین برنامه را به دلیل نقشی که در تنظیم کنداکتور و نیز شناسایی، آماده سازی و پخش برنامه های تولید شده در خارج از شبکه دارد مهم ارزیابی کرد و افزود: انتظار من این است که تأمین برنامه شبکه از پخش خام برنامه های شبکه های دیگر خودداری کرده و با انجام برخی تغییرات و اصلاحات، آنها را جمعی تر و جذاب تر کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به کارگیری برنامه سازانی که از نیازهای ایرانیان و فارسی زبانان خارج کشور مطلع باشند و همچنین تولید برنامه های بیشتر در زمینه آموزش زبان فارسی باید از اولویت های شبکه جام جم باشد.

ملکی همچنین به کارگیری بهترین مجریان سازمان و معرفی ایرانیان موفق خارج کشور را از مواردی برشمرد که به جذب مخاطب بیشتر این شبکه کمک می کند.


مدیر شبکه جام جم از برقراری نظام پیشنهادات در این شبکه هم خبر داد و افزود: به همکارانی که بهترین ایده ها را چه در حوزه طرح و برنامه، چه در حوزه تولید و فنی و یا ساختار و نیروی انسانی بدهند که قابل اجرا بوده و موجب ارتقای بهره وری می شود جوایزی اهدا خواهد شد.

لزوم به روز رسانی تجهیزات نور، صدا و تصویر، میکروفون ها، سرورها و ... و ارائه تولیدات شبکه جام جم در سطح استاندارهای بین المللی به منظور افزایش کیفیت برنامه ها از دیگر مواردی است که در این نشست بر آن تاکید شد.

در این جلسه همکاران شبکه همچنین از دغدغه های مالی و مسائل مربوط به وضعیت استخدامی، مواردی را مطرح کردند.

آخرین اخبار

پایان هفته با آیتمهای متنوع خانه مهر تیرانداز طلایی به جام جم می آید مربی برجسته نینجستو و استاد نامی خوشنویسی در شب نشینی مربی دختران نینجا مهمان «شب نشینی» امشب تاثیر فرهنگ بر وضعیت گردشگری موضوع اصلی «صبح پارسی» فردا رقابت و انواع مثبت و منفی آن دانستنی هایی جالب درباره پروانه ها که تا کنون نشنیده اید خاطره مدال آور پارالمپیک وزنه برداری از اولین مدالش از استقلال لیزری تا آرزوی فرزاد موتمن قهرمان مدال آور پارالمپیک مهمان «صبح پارسی» فردا می شود کارگردان «چشم و گوش بسته» مهمان «شب نشینی» دوشنبه حال و هوای سینمای ایران در دوران کرونا کارشناسان خانه مهر و تازه ترین های هفته دولت جدید طالبان و حوادث پنجشیر صبح پارسی در روز سینما تبدیل سند منگوله دار به تک برگی سفر به شهر بهارنارنج ایران دولت جدید و اجلاس همسایگان افغانستان اعتقاد قلبیم باعث پیروزیم شد نوجوانان ایرانی از احساساتشان با پدربزرگها و مادربزرگها و تنهایی در خانه می گویند فرجام جنگ بانوی افتخار آفرین پارالمپیک مهمان «شب نشینی» امشب به جای اصطلاحات پزشکی باید برای افراد به زبان خودشان صحبت کنیم مصطفی اسدبیگی و امیر تاجیک مهمان های برنامه «شب نشینی» هجده شهریور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی» فردا از عوامل موثر بر خودکشی و راهکارهای پیشگیری از آن تا تاثیر معماری شهری بر ارتباطات بین فردی خواننده زیر آسمان شهر مهمان برنامه امشب مسافران موتورسوار و پزشک بازیگر مهمانان شب نشینی شدند شمشیربازی و والیبال؛ و کارشناسان این حوزه واکسن و میزان ایمنی ناشی از آن بررسی سبک زندگی ایرانی در «صبح پارسی» فردا امید روحانی به «شب نشینی» می آید از ابعاد شخصیتی جلال آل احمد تا تفاوت طب سنتی و طب رایج ناگفته های روح الله رستمی از ماجرای مصدومیت شدید دستش یک ماه مانده به پارالمپیک گرامی‌داشت روز جلال آل احمد در «صبح پارسی» فردا بهتاش فریبا مهمان «شب نشینی» سه شنبه شب برای ارتباط با آدم ها به فازمتر نیاز داریم! فلسفه تجمیع فیزیک اتمی و شعر در وجود باران نیکراه با دیدن «صبح پارسی» فردا یاد بگیریم خوش اخلاق باشیم باران نیکراه به «شب نشینی» می آید "سفیر" و "کاردار" سابق ایران در افغانستان میهمانان جام جم ارتش هم پای کار آمد اقتصاد و پس انداز مالی موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی» فردا نحوه تنظیم اسناد را بدانیم سفر به شهر فرش و گلاب دره پنجشیر و روزنه امید سیر در طبیعت با میهمانان شب نشینی جمعه شب نشانه های خدا در "نوجوان ایرانی" زلزله، موضوع اصلی برنامه امشب «شب نشینی» با آرامش بر کرونا غلبه کنیم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها