اپلیکیشن شبکه جام جم
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

آنچه در خانه مهر این هفته می بینید

از دانستنیهای عطر و ادکلن تا غدیرانه خانه مهری ها

روز دوشنبه با حضور آقای حمیدرضا صفدری زاده ، کارشناس صنایع بهداشتی درباره "دانش یادگیری و داشتن تجربه در کار محصولات بهداشتی به ویژه صنعت بهداشتی مانند عطر و ادکلن و ..." صحبت می کنیم. خانم اعظم عبداللهی ، "چهل تکه دوزی سه بعدی" و خانم ثمین فرشباف طرز تهیه "نان خامه ای کرانچی" را آموزش می دهند.

روز سه شنبه به یک بیماری شایع می پردازیم. دکتر محمد مهدی سلیمانی متخصص و جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات درباره "انواع دیسک های کمر و گردن به روش نوین و بدون جراحی باز"، اطلاعات به روز و جدید به همراهان برنامه ارائه می کنند. در بخش آشپزی به جنوب کشور سفر می کنیم و طرز تهیه "شکرپلو و قیمه بوشهری" را با خانم فاطمه به جویان تجربه می کنیم . و در بخش هنری؛ خانم خدیجه ایلخانی ، "گلهای خمیری" را آموزش می دهند.

و روز چهارشنبه همزمان با شب عید سعید غدیر، بخش ویژه غدیرانه تقدیم نگاه شما می شود و خانم فرحناز قندفروش درباره "غدیر و نگاه کریمانه به جامعه بشری" صحبت می کنند.

در بخش گفتگوی کارشناسی خانم نسیم نجفی به ادامه بحث "تقویت تاب آوری در مسائل روزمره" خواهند پرداخت.

"نقاشی روی بوم با رنگ روغن" توسط آقای مسعود حسین زاده تدریس می شود و خانم زهرا اسماعیلی طرز تهیه "کیک عصرانه "را آموزش می دهند.

برنامه خانه مهر روزهای دوشنبه تا جمعه ساعت 20:30 به وقت تهران از آنتن شبکه جام جم پخش می شود.

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را، درباره برنامه های جام جم از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید .

تلفن بین المللی 46812400444
شماره شبکه های اجتماعی 9108993934 98
ایمیل امور مخاطبان mokhatab@jjtvn.ir

 

آخرین اخبار

پایان هفته با آیتمهای متنوع خانه مهر تیرانداز طلایی به جام جم می آید مربی برجسته نینجستو و استاد نامی خوشنویسی در شب نشینی مربی دختران نینجا مهمان «شب نشینی» امشب تاثیر فرهنگ بر وضعیت گردشگری موضوع اصلی «صبح پارسی» فردا رقابت و انواع مثبت و منفی آن دانستنی هایی جالب درباره پروانه ها که تا کنون نشنیده اید خاطره مدال آور پارالمپیک وزنه برداری از اولین مدالش از استقلال لیزری تا آرزوی فرزاد موتمن قهرمان مدال آور پارالمپیک مهمان «صبح پارسی» فردا می شود کارگردان «چشم و گوش بسته» مهمان «شب نشینی» دوشنبه حال و هوای سینمای ایران در دوران کرونا کارشناسان خانه مهر و تازه ترین های هفته دولت جدید طالبان و حوادث پنجشیر صبح پارسی در روز سینما تبدیل سند منگوله دار به تک برگی سفر به شهر بهارنارنج ایران دولت جدید و اجلاس همسایگان افغانستان اعتقاد قلبیم باعث پیروزیم شد نوجوانان ایرانی از احساساتشان با پدربزرگها و مادربزرگها و تنهایی در خانه می گویند فرجام جنگ بانوی افتخار آفرین پارالمپیک مهمان «شب نشینی» امشب به جای اصطلاحات پزشکی باید برای افراد به زبان خودشان صحبت کنیم مصطفی اسدبیگی و امیر تاجیک مهمان های برنامه «شب نشینی» هجده شهریور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی» فردا از عوامل موثر بر خودکشی و راهکارهای پیشگیری از آن تا تاثیر معماری شهری بر ارتباطات بین فردی خواننده زیر آسمان شهر مهمان برنامه امشب مسافران موتورسوار و پزشک بازیگر مهمانان شب نشینی شدند شمشیربازی و والیبال؛ و کارشناسان این حوزه واکسن و میزان ایمنی ناشی از آن بررسی سبک زندگی ایرانی در «صبح پارسی» فردا امید روحانی به «شب نشینی» می آید از ابعاد شخصیتی جلال آل احمد تا تفاوت طب سنتی و طب رایج ناگفته های روح الله رستمی از ماجرای مصدومیت شدید دستش یک ماه مانده به پارالمپیک گرامی‌داشت روز جلال آل احمد در «صبح پارسی» فردا بهتاش فریبا مهمان «شب نشینی» سه شنبه شب برای ارتباط با آدم ها به فازمتر نیاز داریم! فلسفه تجمیع فیزیک اتمی و شعر در وجود باران نیکراه با دیدن «صبح پارسی» فردا یاد بگیریم خوش اخلاق باشیم باران نیکراه به «شب نشینی» می آید "سفیر" و "کاردار" سابق ایران در افغانستان میهمانان جام جم ارتش هم پای کار آمد اقتصاد و پس انداز مالی موضوع اصلی برنامه «صبح پارسی» فردا نحوه تنظیم اسناد را بدانیم سفر به شهر فرش و گلاب دره پنجشیر و روزنه امید سیر در طبیعت با میهمانان شب نشینی جمعه شب نشانه های خدا در "نوجوان ایرانی" زلزله، موضوع اصلی برنامه امشب «شب نشینی» با آرامش بر کرونا غلبه کنیم

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها